Čas na serveru 01:35:30

Vojtěch Hynais
Dívka

Id: 338709

Dívka

  •  / Dívka / Vojtěch Hynais
  •  / Dívka / Vojtěch Hynais
  •  / Dívka / Vojtěch Hynais

pastel/papír, rozměr oválu 62 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, vše původní

zobrazeno: 3796x

Vyvolávací cena:

150 000

Účastníci: 18

Příhozy: 110