Čas na serveru 16:52:53

Vojtěch Sedláček
Koňský povoz

Id: 472801

Koňský povoz

  •  / Koňský povoz / Vojtěch  Sedláček

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43 x 61,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 642x

Vyvolávací cena:

4 600