Čas na serveru 07:44:38

Vojtěch Sedláček
Konvolu dvou kusů: Koně a Skica

Id: 485502

  •  / Konvolu dvou kusů: Koně a Skica / Vojtěch  Sedláček

Koňský povoz: kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 37 x 54,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, Skica: tuš/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 53,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, zažloutlý papír, fleky na paspartě

zobrazeno: 199x

Vyvolávací cena: