Čas na serveru 11:25:04

Vojtěch Sedláček
Konvolut dvou kusů

Id: 432405

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Vojtěch  Sedláček

tuš/papír, Na cestě: rozměr ve výřezu 14,5 x 20 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní časti, paspartováno, zaskleno, rámováno, Na saních: rozměr ve výřezu 11,5 x 16 cm, začeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 430x

Vyvolávací cena: