Vojtěch Sedláček
Na poli
Id: 476806
akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 47,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 65x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 200 Kč
2024,05-1,13,19,52,00
minimální příhoz 100 Kč