Čas na serveru 11:27:22

Vojtěch Sedláček
Ve vsi

Id: 485501

Ve vsi

  •  / Ve vsi / Vojtěch  Sedláček
  •  / Ve vsi / Vojtěch  Sedláček
  •  / Ve vsi / Vojtěch  Sedláček

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 42 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 218x

Vyvolávací cena:

6 000