Čas na serveru 16:46:29

Vratislav Nechleba
Portrét muže

Id: 467907

Portrét muže

  •  / Portrét muže / Vratislav Nechleba

olej/plátno, rozměr 39,5 x 38,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 447x

Vyvolávací cena:
7 000

8 900