Zdeněk Miler
Krtek
Id: 484001
kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 20 x 28,5 cm, neznačeno, paspartováno, chráněno plexi, rámováno
zobrazeno: 1120x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 300 Kč
2024,05-1,13,19,36,00
minimální příhoz 100 Kč