Čas na serveru 09:47:01

Zdeněk Smetana
Dirigent

Id: 457504

Dirigent

  •  / Dirigent / Zdeněk Smetana
  •  / Dirigent / Zdeněk Smetana
  •  / Dirigent / Zdeněk Smetana

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr 23 x 16 cm, značeno a popsáno na pravé straně, zaskleno, rámováno, zvlněná fólie

zobrazeno: 595x

Vyvolávací cena:

4 600