Zdeněk Smetana
Špagetka
Id: 484004
kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 20 x 28,5 cm, neznačeno, paspartováno, chráněno plexi, rámováno
zobrazeno: 45x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 100 Kč
2024,05-1,14,19,36,00
minimální příhoz 100 Kč