Čas na serveru 03:07:17

Aukce LXXXXI/2023

Jan Saudek - Marie č. 1

Marie č. 1

Id: 432001

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 60 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno, přiložen certifikát pravosti

Vyvolávací cena:
9 500

235 000

Detail

Příhozy: 72

Václav Kiml - Stoh

Václav Kiml
Stoh

Id: 439105

enkaustika/plátno fixované na překližce, rozměr 60 x 73 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorský rám

Vyvolávací cena:
15 000

200 000

Detail

Příhozy: 65

Jan Saudek - Tanečnice

Tanečnice

Id: 437101

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 50 cm, značeno a popsáno na pravé straně, rámováno

Vyvolávací cena:

170 000

Detail

Ivana Štenclová - Salvador Dalí

Ivana Štenclová
Salvador Dalí

Id: 440601

překližka/akryl, rozměr 120 x 85 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorkou

Vyvolávací cena:
15 000

170 000

Detail

Příhozy: 48

Ludvík Vacátko - V chvatu

Ludvík Vacátko
V chvatu

Id: 433901

olej/plátno, rozměr 190 x 220 cm (POZOR! VÝRAZNĚ VELKÝ FORMÁT!), rozměr s rámem 207 x 237 cm, značeno vpravo dole, rámováno, v minulosti restaurováno, publikováno ve Zlaté Praze roku 1917 na str. 200

Vyvolávací cena:
25 000

155 000

Detail

Příhozy: 49

Josef Jíra - Krajina se pstruhy

Josef Jíra
Krajina se pstruhy

Id: 399201

olej/plátno, rozměr 40 x 51 cm, značeno a datováno ve spodní části, olištováno

Vyvolávací cena:
7 500

140 000

Detail

Příhozy: 89

Joža Uprka - Dívka v kroji

Joža Uprka
Dívka v kroji

Id: 438907

olej/dřevěná deska, rozměr 34 x 66 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, poškozený rám, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
12 000

130 000

Detail

Příhozy: 84

Jan Saudek - Život

Život

Id: 432002

fotografie, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, přiložen ručně malovaný certifikát pravosti

Vyvolávací cena:
7 500

110 000

Detail

Příhozy: 79

Karel Chaba  - Pohled z Karlova mostu

Karel Chaba
Pohled z Karlova mostu

Id: 439102

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

110 000

Detail

Příhozy: 64

Iva Hüttnerová - Kořenářka

Iva Hüttnerová
Kořenářka

Id: 439701

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 24 x 18,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

105 000

Detail

Příhozy: 109

Olbram Zoubek - Klíčnice

Klíčnice

Id: 437402

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 40 x 11 cm, značeno na zadní straně

Vyvolávací cena:
9 500

97 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 71

Vladimír Kompánek - Zimní čas V

Vladimír Kompánek
Zimní čas V

Id: 424104

olej/sololit, rozměr 49 x 71 cm, značeno vlevo dole, rámováno, na vyžádání možno zajistit vystavení znaleckého posudku PhDr. Mariánem Kvasničkou

Vyvolávací cena:
10 500

92 000

Detail

Karel Chaba  - Postranní ulice

Karel Chaba
Postranní ulice

Id: 439103

olej/plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno ve spodní části, olištováno

Vyvolávací cena:

91 000

Detail

Příhozy: 51

Vladimír Kompánek - Sáně

Vladimír Kompánek
Sáně

Id: 424105

olej/sololit, rozměr 50 x 71 cm, značeno vlevo dole, rámováno, na vyžádání možno zajistit vystavení znaleckého posudku PhDr. Mariánem Kvasničkou

Vyvolávací cena:
12 500

84 000

Detail

Josef Mánes - Portrét dívky

Josef Mánes
Portrét dívky

Id: 439901

akvarel/papír, viditelný rozměr 17,5 x 14,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, draženo v roce 1940 na 53. aukci (viz foto katalogu)

Vyvolávací cena:

77 000

Detail

Příhozy: 84