Konvolut tří mědirytin
Id: 28308
1) Chatrč, rozměr ve výřezu 9 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno; 2) Hrad, velikost tisku 5,5 x 13,5 cm, značeno vlevo dole Hollar, datováno 1651, zaskleno, rámováno; 3) Kůň u kašny, velikost tisku 8,7 x 10,5 cm, značeno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1370x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 200 Kč