Čas na serveru 00:34:07

Konvolut tří mědirytin

Id: 28308

Konvolut tří mědirytin

  •  / Konvolut tří mědirytin /
  •  / Konvolut tří mědirytin /
  •  / Konvolut tří mědirytin /
  •  / Konvolut tří mědirytin /
  •  / Konvolut tří mědirytin /
  •  / Konvolut tří mědirytin /

1) Chatrč, rozměr ve výřezu 9 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno; 2) Hrad, velikost tisku 5,5 x 13,5 cm, značeno vlevo dole Hollar, datováno 1651, zaskleno, rámováno; 3) Kůň u kašny, velikost tisku 8,7 x 10,5 cm, značeno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1370x

Vyvolávací cena:
1 200

2 200