Miska na rýži typu Wan (Čína)
Id: 15302
porcelán, malba kobaltem pod polevou, průměr 16 cm, modré zdobení, počátek 19. století, značeno, původní stav
zobrazeno: 1250x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
29.2.2016, 22:40:00
26.2.2016 | 18:12 | 3 000 Kč |