Čas na serveru 23:30:05

Miska na rýži typu Wan (Čína)

Id: 15302

Miska na rýži typu Wan (Čína)

  •  / Miska na rýži typu Wan (Čína) /

porcelán, malba kobaltem pod polevou, průměr 16 cm, modré zdobení, počátek 19. století, značeno, původní stav

zobrazeno: 1250x

Vyvolávací cena:

29.2.2016, 22:40:00

26.2.2016 18:12 3 000 Kč