Čas na serveru 17:24:30

Kamil Lhoták
Míč u hangáru

Id: 587905

Míč u hangáru

  •  / Míč u hangáru / Kamil Lhoták

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 23 cm, značeno a datováno vlevo dole v tisku, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 426x

Vyvolávací cena:

19.1.2026, 19:57:00

7.1.2026 10:29 4 000 Kč