Kamil Lhoták
Míč u hangáru
Id: 587905
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 23 cm, značeno a datováno vlevo dole v tisku, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 426x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 000 Kč
19.1.2026, 19:57:00
| 7.1.2026 | 10:29 | 4 000 Kč |