Zátiší s vázou, loděmi a jablky
Id: 587909
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 26 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 966x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
39 000 Kč
Příhozy: 48