Čas na serveru 17:25:11

Zátiší s vázou, loděmi a jablky

Id: 587909

  •  / Zátiší s vázou, loděmi a jablky / Jan  Zrzavý

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 26 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 966x

Vyvolávací cena:

39 000

Příhozy: 48