Čas na serveru 17:23:12

Benátky, opus 40

Id: 587914

Benátky, opus 40

  •  / Benátky, opus 40 / Jan  Zrzavý

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 17 cm, značeno v tisku vpravo dole, značeno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu Grafické dílo Jana Zrzavého, František Dvořák, č. 40

zobrazeno: 1404x

Vyvolávací cena:

11 500