Čas na serveru 17:21:57

Bolest

Id: 588404

Bolest

  •  / Bolest / Jan  Zrzavý
  •  / Bolest / Jan  Zrzavý
  •  / Bolest / Jan  Zrzavý
  •  / Bolest / Jan  Zrzavý

litografie/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 20 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu Grafické dílo Jana Zrzavého, František Dvořák, č. 12

zobrazeno: 1806x

Vyvolávací cena:

49 000

Příhozy: 54