Bolest
Id: 588404
litografie/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 20 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu Grafické dílo Jana Zrzavého, František Dvořák, č. 12
zobrazeno: 1806x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 54