Čas na serveru 17:25:58

Bretaňský přístav se dvěma loděmi

Id: 588501

  •  / Bretaňský přístav se dvěma loděmi / Jan  Zrzavý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 12 x 16,5 cm, značeno vlevo dole v tisku, vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, vznik 1947, v soupisu grafického díla Jana Zrzavého sepsaného Františkem Dvořákem pod číslem 24

zobrazeno: 1233x

Vyvolávací cena:

18 500