Anděl
Id: 589304
litografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 7,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 701x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 200 Kč