Kamil Lhoták
Balon ve skalnaté krajině
Id: 597402
serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 16 cm, značeno a datováno ve spodní části v tisku, vpravo dole tužkou, paspartováno
zobrazeno: 470x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 450 Kč