Čas na serveru 17:25:55

Kamil Lhoták
Balon ve skalnaté krajině

Id: 597402

Balon ve skalnaté krajině

  •  / Balon ve skalnaté krajině / Kamil Lhoták

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 16 cm, značeno a datováno ve spodní části v tisku, vpravo dole tužkou, paspartováno

zobrazeno: 470x

Vyvolávací cena:

3 450