Kamil Lhoták
Dialog
Id: 597403
litografie/papír, rozměr ve výřezu 16 x 12 cm, značeno ve spodní části, paspartováno
zobrazeno: 101x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč
20.1.2026, 19:35:00
| 7.1.2026 | 10:34 | 2 000 Kč |