Kamil Lhoták
Všechno, co mám rád
Id: 597406
barevný litoofset/papír, rozměr listu 21,5 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1446x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 500 Kč