Studna v Karlachových sadech
Id: 600704
litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 46 cm, značeno vpravo dole tužkou, vpravo nahoře v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1051x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
21 000 Kč