Čas na serveru 17:22:49

Boží muka

Id: 603502

Boží muka

  •  / Boží muka / Jan  Zrzavý
  •  / Boží muka / Jan  Zrzavý
  •  / Boží muka / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika, tužka/pastel/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 12,5 cm, značeno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 912x

Vyvolávací cena:

23 000

Příhozy: 50