Boží muka
Id: 603502
kombinovaná technika, tužka/pastel/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 12,5 cm, značeno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 912x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 50