Anděl II
Id: 604814
lept/pastel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 15 cm, značeno a číslováno ve spodní části, značeno v tisku v horní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 33x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 500 Kč
2026,02-1,24,20,56,00
minimální příhoz 500 Kč