Čas na serveru 22:51:44

Anděl II

Id: 604814

Anděl II

  •  / Anděl II / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl II / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl II / Jan  Zrzavý

lept/pastel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 15 cm, značeno a číslováno ve spodní části, značeno v tisku v horní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 33x

Vyvolávací cena:

2026,02-1,24,20,56,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu