Čas na serveru 17:24:47

Benátské zátiší

Id: 604826

Benátské zátiší

  •  / Benátské zátiší / Jan  Zrzavý

barevná litografie/papír, rozměr listu cca 44 x 62 cm, Autorský tisk, značeno vpravo dole, volně loženo

zobrazeno: 1825x

Vyvolávací cena:
7 500

84 000

Příhozy: 91