Benátské zátiší
Id: 604826
barevná litografie/papír, rozměr listu cca 44 x 62 cm, Autorský tisk, značeno vpravo dole, volně loženo
zobrazeno: 1825x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
84 000 Kč
Příhozy: 91