Jablka
Id: 2440
olej/sololit, rozměr 52,5 x 42,5 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 81, rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 3809x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 000 Kč