Čas na serveru 04:59:29

Jablka

Id: 2440

Jablka

  •  / Jablka /
  •  / Jablka /
  •  / Jablka /

olej/sololit, rozměr 52,5 x 42,5 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 81, rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 3809x

Vyvolávací cena:

17 000