Čas na serveru 11:30:38

Arnošt Hofbauer
Ptáček

Id: 1518

Ptáček

  •  / Ptáček / Arnošt Hofbauer
  •  / Ptáček / Arnošt Hofbauer
  •  / Ptáček / Arnošt Hofbauer

olej/plátno, rozměr 27 x 20,5 cm, signováno na blindrámu, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1996x

Vyvolávací cena:
800