Job
Id: 613001
kombinovaná technika, pastel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 15 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 34x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
9 000 Kč
2026,02-1,24,21,03,00
minimální příhoz 500 Kč