Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaKarel Souček (Bor)
V hospodě
Id: 502004
tempera/papír, rozměr ve výřezu 37 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 52x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
2024,05-1,14,20,05,00
( 14.5.2024, 20:05:00 )
minimální příhoz 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zatím nebylo přihazováno. |