Malinský
Podzimní chaloupky
Id: 8703
olej/plátno, rozměr 50 x 61 cm signováno vlevo dole, volné plátno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1100x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč
Příhozy: 48