Čas na serveru 18:10:13

Malinský
Podzimní chaloupky

Id: 8703

Podzimní chaloupky

  •  / Podzimní chaloupky / Malinský

olej/plátno, rozměr 50 x 61 cm signováno vlevo dole, volné plátno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1100x

Vyvolávací cena:

22 000

Příhozy: 48