Marcela Vrzalová
Na Vysočině
Id: 505002
kombinovaná technika, tempera/plátno, rozměr 54 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 413x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 600 Kč
2024,05-1,13,21,10,00
minimální příhoz 100 Kč