Václav Karel
Mýtická postava
Id: 65220
olej/plátno, rozměr 35 x 51 cm, značeno na zadní straně, oděkry na rámu, původní stav
zobrazeno: 1481x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 000 Kč