Anděl
Id: 502401
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 8 cm, značeno tužkou ve spodní části, paspartováno, zaskleno galerijním sklem, rámováno
zobrazeno: 629x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 800 Kč
2024,05-1,14,21,17,00
minimální příhoz 100 Kč