Čas na serveru 10:16:32

Anděl I

Id: 375007

Anděl I

  •  / Anděl I / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl I / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl I / Jan  Zrzavý

ručně kolorovaný lept/papír, autorský tisk, rozměr ve výřezu 24,5 x 16 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1927x

Vyvolávací cena:
4 800

27 000