Arkády
Id: 489408
kombinovaná technika/tužka/pastelky/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
zobrazeno: 1493x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
9 000 Kč
2024,05-1,13,19,50,00
minimální příhoz 500 Kč