Karel IV.
Id: 493703
tužka/papír, rozměr ve výřezu 18 x 12,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého
zobrazeno: 624x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
44 000 Kč
2024,05-1,13,20,43,00
minimální příhoz 1 000 Kč