Čas na serveru 13:16:18

Loďky u mola

Id: 388901

Loďky u mola

  •  / Loďky u mola / Jan  Zrzavý
  •  / Loďky u mola / Jan  Zrzavý
  •  / Loďky u mola / Jan  Zrzavý

pastel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 22,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 35229x

Vyvolávací cena:

260 000

Účastníci: 22

Příhozy: 107