Loretánské náměstí
Id: 500615
litografie/papír, rozměr ve výřezu 14 x 17 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 957x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 900 Kč
2024,05-1,14,19,56,00
minimální příhoz 100 Kč