Návrh plakátu na vlastní výstavu
Id: 490902
tuš/papír, rozměr ve výřezu 8 x 4,7 cm (drobná kresba), značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1941x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč
2024,05-1,14,20,41,00
minimální příhoz 100 Kč