Joža Uprka
Na pouti
Id: 500701
olej/plátno, rozměr 70 x 47,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen znalecký posudek vyhotovený PhDr. Jaroslavem Pelikánem (2014)
zobrazeno: 2365x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
115 000 Kč
2024,05-1,13,21,13,00
minimální příhoz 5 000 Kč
Příhozy: 72