Čas na serveru 00:53:28

Joža Uprka
Na pouti

Id: 500701

Na pouti

  •  / Na pouti / Joža Uprka
  •  / Na pouti / Joža Uprka
  •  / Na pouti / Joža Uprka

olej/plátno, rozměr 70 x 47,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen znalecký posudek vyhotovený PhDr. Jaroslavem Pelikánem (2014)

zobrazeno: 2365x

Vyvolávací cena:
25 000

115 000

2024,05-1,13,21,13,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 72