Čas na serveru 23:47:22

Kamil Lhoták
Explorel

Id: 327505

Explorel

  •  / Explorel / Kamil Lhoták
  •  / Explorel / Kamil Lhoták

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr listu 29,5 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 7177x

Vyvolávací cena:

116 000

Účastníci: 30

Příhozy: 102