Čas na serveru 19:04:01

Aukční rekordy

Josef  Svoboda - Po rybolovu

Josef Svoboda
Po rybolovu

Id: 28303

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

47 000

František Kaván - Trosky v máji

František Kaván
Trosky v máji

Id: 44405

olej/karton, rozměr 30 x 42 cm, signováno vpravo dole, publikováno ve výstavním katalogu František Kaván/Krajiny, str. 80; konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

47 000

Karel Hodr - Bretaňští rybáři

Karel Hodr
Bretaňští rybáři

Id: 69214

olej/sololit, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

46 200

Josef Písecký (Liška) - Pohled na Dubrovník

Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník

Id: 837

olej/plátno, rozměr plátna 104 x 150 cm, signováno vlevo dole J. Písecký, dírka v plátně, v malbě ostrova stará oprava viz. foto detailu, volné v rámu, značně poškozený rám, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

46 000

Josef Procházka - Podzimní nálada

Josef Procházka
Podzimní nálada

Id: 1549

olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

46 000

Václav Boštík - Kruh

Václav Boštík
Kruh

Id: 1503609

pastel/papír, rozměr ve výřezu 12 x 11,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 96, paspartováno, zaskleno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

46 000

Karel Hodr - Podzim na Kampě

Karel Hodr
Podzim na Kampě

Id: 33704

olej/karton, rozměr 28 x 58 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

46 000

Josef Velčovský - Karavana

Josef Velčovský
Karavana

Id: 65401

olej/sololit, rozměr 30 x 38 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, datováno 04, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

46 000

Andrej Bělocvětov - Abstrakce

Andrej Bělocvětov
Abstrakce

Id: 70403

olej/karton, rozměr 55 x 69 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, získáno z rodiny autora, novodobě zaskleno a rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

46 000

Josef Krejsa - Na procházce

Josef Krejsa
Na procházce

Id: 454

olej/dřevo, rozměr 21 x 28 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, původní rám, drobné oděrky, na zadní straně znalecké razítko

Detail

Vyvolávací cena:
17 000

45 000

Ota Janeček - Portrét dívky

Portrét dívky

Id: 14506

olej/překližka, rozměr 51,5 x 30 cm, signováno vlevo nahoře, datace 42, na zadní straně signatura i datace, novodobě rámováno, původní dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:

45 000

Josef Velčovský - Okno

Josef Velčovský
Okno

Id: 49603

malba/plátno/dřevo, rozměr 30,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

45 000

Zdeněk Burian - Zástupci kmenů

Zdeněk Burian
Zástupci kmenů

Id: 60608

akvarel/papír, velikost listu 41,5 x 29 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:

45 000

Luděk Marold - Na Petříně

Luděk Marold
Na Petříně

Id: 2216

nesignováno, akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 36 x 28 cm, paspartováno, zaskleno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

44 100

Josef  Istler - Obraz

Josef Istler
Obraz

Id: 669

kombinovaná technika/karton, rozměr 63 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 58, paspartováno, nerámováno, zakoupeno přímo od autora na výstavě v srpnu 1994

Detail

Vyvolávací cena:
10 500

44 000

Jan Honsa - Pasáček

Jan Honsa
Pasáček

Id: 67610

olej/karton, rozměr 20 x 30 cm, signováno vpravo dole, přibližná doba vzniku kolem 1903, oboustranný obraz, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

44 000

Augustin Mervart - Jarní tání

Augustin Mervart
Jarní tání

Id: 69413

olej/plátno, rozměr 66 x 76 cm, signováno vpravo dole, datováno 38, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

44 000

Jaroslav Panuška - Čarodejnice (Bestiána)

Jaroslav Panuška
Čarodejnice (Bestiána)

Id: 73603

kombinovaná technika/papír, rozměr 30 x 22 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně přípis, list byl v minulosti pravděpodobně přeložen, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

44 000

František Zdeněk Eberl - Procházka po pobřeží

František Zdeněk Eberl
Procházka po pobřeží

Id: 65109

akvarel/papír, rozměr 40 x 31 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:

43 500

Jaroslav Panuška - Rozkvetlá mez

Jaroslav Panuška
Rozkvetlá mez

Id: 290

olej/plátno, rozměr plátna 61 x 76 cm, signováno vpravo dole, původní stav, drobné poškození malby, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

43 000

Kristian Kodet - Proudění

Kristian Kodet
Proudění

Id: 481

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 33 x 48 cm, signováno vlevo dole, datováno zezadu 1968, velmi vzácný ročník, který se na trhu nevyskytuje

Detail

Vyvolávací cena:

43 000

Zdeněk Prokop - Pírko

Zdeněk Prokop
Pírko

Id: 616

olej/plátno, rozměr plátna 97 x 75,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 76, hliníkové olištování

Detail

Vyvolávací cena:
1 800

43 000

Josef  Istler - Objekt

Josef Istler
Objekt

Id: 601

kombinovaná technika/karton, rozměr 57 x 41 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole věnování, paspartováno, nerámováno, zakoupeno přímo od autora na výstavě v srpnu 1994

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

43 000

Jan Slavíček - Notre Dame

Jan Slavíček
Notre Dame

Id: 20209

kombinovaná technika/papír, rozměr 23 x 29 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

43 000

Guiseppe Pitto - Na tržišti

Guiseppe Pitto
Na tržišti

Id: 63101

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

43 000

Gustav  Porš - Vřes

Gustav Porš
Vřes

Id: 372

olej/plátno, rozměr plátna 80 x 100 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
11 500

42 000

František Líbal - Pohled na Staré Město

František Líbal
Pohled na Staré Město

Id: 844

olej/plátno, rozměr plátna 120 x 130 cm, signováno vpravo dole F. Líbal, datováno 1935, drobné oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

42 000

Ferdinand Lepie - Odcházející bouře

Ferdinand Lepie
Odcházející bouře

Id: 14106

nesignováno, olej/plátno, rozměr 65,5 x 81 cm, štítek na zadní straně, drobně poškozená malba, volné plátno, zcela zničený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

42 000

Libor Fára - Růžový rytmus

Libor Fára
Růžový rytmus

Id: 23808

kombinovaná technika/koláž, rozměr 78 x 49,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 61, zaskleno, rámováno, původní stav, dílo uvedeno v monografii od Vojtěcha Lahody

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

42 000

Otto Matoušek - U vody

Otto Matoušek
U vody

Id: 59104

kombinovaná technika/karton, rozměr 86 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1954, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

42 000

Josef Velčovský - Karavana blížící se k napajedlu

Josef Velčovský
Karavana blížící se k napajedlu

Id: 77702

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno, obraz i rám v dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:

42 000

František Daněk - Sedláček - Před stavením

František Daněk - Sedláček
Před stavením

Id: 86104

olej/plátno, rozměr 58 x 69 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu

Detail

Vyvolávací cena:

42 000

Josef Váchal - Myšlenky o poesii od O. Březiny

Josef Váchal
Myšlenky o poesii od O. Březiny

Id: 996

dřevoryt/papír, č. tisku 4, rozměr ve výřezu 23 x 25,5 cm, signováno vpravo dole J. Váchal, datováno 1916, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní velmi dobrý stav, z pozůstalosti významných teoretiků umění

Detail

Vyvolávací cena:

41 000

Josef Ullmann - Zámecký park

Josef Ullmann
Zámecký park

Id: 1376

olej/karton, rozměr 34 x 51,1 cm, signováno vpravo dole částečně pod rámem, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, kvalitní obraz z období mezi rokem 1900 až 1910, konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

41 000

Amalie Mánesová - Zarostlý břeh

Amalie Mánesová
Zarostlý břeh

Id: 10801

olej/plátno, rozměr 42 x 18 cm, signováno vlevo dole, rentoilováno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

41 000

Kamil Lhoták - Gaz de France

Kamil Lhoták
Gaz de France

Id: 59501

litografie/papír, rozměr ve výřezu 49,5 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, vlevo dole č. 20/50, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, dílo pochází z pozůstalosti Anny Endrštové, přítelkyně Kamila Lhotáka

Detail

Vyvolávací cena:

41 000

Zdeněk Burian - Zajatkyně

Zdeněk Burian
Zajatkyně

Id: 78507

kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 31 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

Detail

Vyvolávací cena:

41 000

Jan  Zrzavý - Vesnická kaplička

Vesnická kaplička

Id: 2139

vosková pastelka/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 12 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

40 500

Václav Brožík - Děvčátko v bílém čepci

Václav Brožík
Děvčátko v bílém čepci

Id: 1150

kresba/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 30,5 cm, monogram VB vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

40 000

Jaroslav Kafka - Hudební zátiší

Jaroslav Kafka
Hudební zátiší

Id: 8802

kombinovaná technika/olej/tempera/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 53/59-II, autorsky rámováno, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém původním stavu, majitelem získáno přímo z rodiny autora

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

40 000