Čas na serveru 02:41:30

Aukční rekordy

  Neznačeno - Let balónem

Neznačeno
Let balónem

Id: 228307

malba/plátno, rozměr 31,5 x 21,5 cm, poškozený rám, obraz ve stavu viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
1 100

400 000

Václav Špála - Zátiší se čtyřmi jablky

Zátiší se čtyřmi jablky

Id: 312002

olej/plátno, rozměr 33 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, evidenční číslo na zadní straně, razítko prodejny Mánes na blindrámu, obraz je uveden v autorově soupisu viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

400 000

Olbram Zoubek - Kazi

Kazi

Id: 180901

cín/olovo/zlato, celková výška cca 70,5 cm, signováno na podstavci, původní dobrý stav, rok vzniku 1998, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

385 000

Olbram Zoubek - Rektor

Rektor

Id: 229503

polychromovaný cement, celková výška včetně podstavce cca 221 cm, rozpětí rukou cca 194 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2002, jedná se o velmi nadrozměrnou plastiku, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek,po

Detail

Vyvolávací cena:
90 000

380 000

Ján Hála - Chalupy ze starého Važce

Ján Hála
Chalupy ze starého Važce

Id: 248501

olej/plátno, rozměr 66 x 80 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto, k obrazu se přikládá dobrozdání autenticity syna autora ak. mal. Jana Hály

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

380 000

Pablo Picasso - Kolekce předmětů

Pablo Picasso
Kolekce předmětů

Id: 272807

kolekce předmětů věnovaných autorem Jiřímu Siblíkovi, rozměr ve výřezu 52,5 x 71 cm, popsáno a značeno viz foto, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

370 000

Jan  Zrzavý - Oceánská krajina

Oceánská krajina

Id: 296501

kombinovaná technika/kvaš/mastné barevné křídy/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 34,5 cm, značeno s datací a věnováním vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno s PhDr. Janou Orlíkovou, písemný posudek přiložen

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

370 000

Olbram Zoubek - Evička

Evička

Id: 280501

cín/olovo/zlato, celková výška cca 71,5 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1999, přiloženo písemné potvrzení autenticity dcery autora a Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

369 000

Josef Lada - Zimní náves se slepicemi

Josef Lada
Zimní náves se slepicemi

Id: 231903

kombinovaná technika/tuž/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 26 x 35 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra a znalecký posudek PhDr. Pavly Pečínkové, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

361 003

Václav Radimský - Rybníček na návsi

Václav Radimský
Rybníček na návsi

Id: 276910

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

360 000

Václav Radimský - Labská tůň

Václav Radimský
Labská tůň

Id: 110602

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém, původním stavu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

355 000

František  Tichý - Paganini

František Tichý
Paganini

Id: 259703

kombinovaná technika/malba/papír, rozměr listu 51 x 63,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, rámováno, obraz bude publikován v katalogu k výstavě Tichý/Chochola v Museu Kampa v roce 2022,po

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

355 000

Jiří Načeradský - Souhra

Jiří Načeradský
Souhra

Id: 296203

olej/překližka, rozměr 100 x 125 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na rámu, dílo vystavováno a publikováno

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

355 000

Václav Radimský - Zima v Normandii

Václav Radimský
Zima v Normandii

Id: 330801

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně pozůstalostní razítko, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

355 000

Olbram Zoubek - Múza 1

Múza 1

Id: 264001

plastika olovo/cín/zlato, celková výška 64 cm, značeno na plintě, rok vzniku 1977, stav viz foto, přiložen Certifikát autorství díla, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

346 000

Georges Kars - Přístav pod horami

Georges Kars
Přístav pod horami

Id: 328201

olej/plátno, rozměr 66,5 x 80 cm, značeno vpravo dole s datací 29, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

345 000

Josef  Šíma - Studie v Remeši

Josef Šíma
Studie v Remeši

Id: 72001

akvarel/olej/papír/plátno, rozměr 68 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 59, věnování, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, pochází ze soukromé francouzské sbírky, rozměr obrazu na štítku zadní strany počítán v palcích, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

340 000

Olbram Zoubek - Kvestorka

Kvestorka

Id: 224001

polychromovaný cement, celková výška včetně podstavce cca 212 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2002, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
90 000

340 000

Václav Radimský - Vrby u labské tůně

Václav Radimský
Vrby u labské tůně

Id: 175101

olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

337 500

Václav Špála - Zátiší s jablky

Zátiší s jablky

Id: 218001

olej/karton, rozměr 21 x 29 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

336 000

Václav Radimský - Rybářská bašta u Starého Kolína

Václav Radimský
Rybářská bašta u Starého Kolína

Id: 157817

olej/karton, rozměr 70 x 98 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

335 000

Marie Čermínová - Toyen - Surrealistická kompozice

Marie Čermínová - Toyen
Surrealistická kompozice

Id: 327401

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu výřezu 21 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

335 000

František Kupka - Studie abstraktní kompozice

František Kupka
Studie abstraktní kompozice

Id: 282301

kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr listu 17,5 x 25,5 cm, značeno autorovým razítkem, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, dílo draženo v roce 2017 v aukční síni Sotheby´s, vystaveno v galerii Moderna v roce 2018

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

325 000

Othon Coubine - Kytice ve váze

Othon Coubine
Kytice ve váze

Id: 250812

olej/plátno, rozměr 73 x 60 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno,výborný stav viz foto, bude přiloženo uměleckohistorické posouzení vypracované PhDr. Reou Michalovou, PhD.,po

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

321 000

Olbram Zoubek - Evo!

Evo!

Id: 291709

olovo/cín/zlato, celková výška 72 cm, značeno na podstavci, stav viz foto, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

320 001

Olbram Zoubek - Hlava Marie

Hlava Marie

Id: 163801

bronzová plastika, celková výška cca 59 cm, signováno na plintě, rok vzniku 1977, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

320 000

Alexander Archipenko - Woman with Fan

Alexander Archipenko
Woman with Fan

Id: 302101

bronzová plastika na kamenném podstavci, celková výška 90 cm, podstavec prasklý a opravený, značeno na soše viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

320 000

Josef Jíra - Jeřáb pod Sněhovem/Vítr

Josef Jíra
Jeřáb pod Sněhovem/Vítr

Id: 311303

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

320 000

Václav Radimský - Rybářská bašta

Václav Radimský
Rybářská bašta

Id: 133910

olej/karton, rozměr 49 x 72 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz v původním velmi dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

315 000

Olbram Zoubek - Při-Sedící

Při-Sedící

Id: 211001

olovo/cín/zlato, celková výška 61 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1993, jedná se o nerealizovanou studii pro hotel Butterfly v Mariánských Lázních, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

310 000

Václav Radimský - Labské rameno

Václav Radimský
Labské rameno

Id: 280901

olej/karton, rozměr 71 x 100 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

310 000

Jan  Zrzavý - Lodě a kameny

Lodě a kameny

Id: 321602

kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 23 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek Dr. Bořivoje Nakládala, CSc. včetně potvrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

310 000

Otto Gutfreund - Čelista

Otto Gutfreund
Čelista

Id: 329101

patinovaná bronzová plastika, výška odlitku 46,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, jedná se pravděpodobně o pozdější odlitek

Detail

Vyvolávací cena:

310 000

Václav Radimský - Rozkvetlé stromy

Václav Radimský
Rozkvetlé stromy

Id: 331201

olej/plátno, rozměr 38,5 x 46,5 cm, značeno vpravo dole, jedná se o obraz z francouzského období před rokem 1900, lehce poškozený rám, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
40 000

309 000

Josef Hlinomaz - Viktoria

Josef Hlinomaz
Viktoria

Id: 86031

olej/plátno/karton, rozměr 34 x 49 cm, signováno vlevo nahoře, zprohýbaný karton, oděrky na rámu, původní stav, dar Dukly Praha brankáři Ivo Viktorovi ke zvolení "Fotbalista roku 1968", na zadní straně osobní přípis Ivo Viktora, obraz parafrázuje román Oty Pavla "Dukla mezi mrakodrapy", PO

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

305 000

Jan  Zrzavý - Lodě v přístavu - langusterie

Lodě v přístavu - langusterie

Id: 155907

mastné křídy/běloba, papír, viditelný rozměr 19,5 x 27,5 cm, signováno monogramem vpravo dole i tužkou, vlevo dole popis, včetně autorova osobního číselného kódu, paspartováno, zaskleno, rámováno, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

305 000

František Kupka - Abstraktní kompozice

František Kupka
Abstraktní kompozice

Id: 277705

kombinovaná technika/pastel/kvaš/francouzský papír s vodotiskem, rozměr ve výřezu 28 x 19 cm, značeno vpravo dole, číslováno na zadní straně, v minulosti lehce přeloženo, jedná se o sbírkové dílo továrníka Josefa Sochora, majitelem konzultováno s Pierrem Brullé, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

302 000

Antonín Chittussi - Lekníny

Antonín Chittussi
Lekníny

Id: 147201

olej/karton, rozměr 24 x 37 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Romanem Prahlem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

301 000

Rudolf Kremlička - U sukače

Rudolf Kremlička
U sukače

Id: 71305

olej/plátno, rozměr 44 x 52 cm, signováno vlevo dole, datováno 1917, vše v původním stavu, volné v rámu, rám poškozen, obraz byl v minulosti sňat z původního blindrámu a natažen na větší rozměr, jsou vidět dírky po hřebících na spodní straně, varianta obrazu reprodukována ve Zlaté Praze 1918 viz foto, je možné, že se jedná o tentýž, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

300 000

Václav Radimský - Na sklonku léta

Václav Radimský
Na sklonku léta

Id: 133908

olej/karton, rozměr 69,5 x 96 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz v původním velmi dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

300 000