Čas na serveru 08:00:08

Aukční rekordy

Adolf Kosárek - Horská bystřina

Adolf Kosárek
Horská bystřina

Id: 248602

olej/plátno, rozměr 68 x 47,5 cm, značeno vlevo dole, nepůvodní poškozený rám, značně krakelováno, stav viz foto, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

510 001

Olbram Zoubek - Vítězství myšlenky

Vítězství myšlenky

Id: 348001

bronzová plastika, celková výška včetně podstavce cca 99 cm, značeno na plintě, rok vzniku 1980, přiložen certifikát autorství díla, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

510 000

Olbram Zoubek - Polymnia

Polymnia

Id: 360201

olovo/cín/zlato, celková výška plastiky 117 cm, ve spodní části železná platforma pro zabudování, značeno, plastika je původem z trojsoší Tři múzy, rok vzniku 1989, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

500 000

Václav Radimský - Loďky na říčce

Václav Radimský
Loďky na říčce

Id: 477101

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 56,6 x 73 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně štítek s potvrzením pravosti Obrazárna Alexandr Jelínek, Praha 1942, přiložen znalecký posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

Detail

Vyvolávací cena:
95 000

491 000

Václav Radimský - Potok v Giverny v zimě

Václav Radimský
Potok v Giverny v zimě

Id: 143803

olej/plátno, rozměr 50 x 63,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, přiloženy písemné znalecké posudky PhDr. N. Blažíčkové-Horové a PhDr. M. Zachaře, PO

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

480 000

Jan  Smetana - Dvě lampy

Jan Smetana
Dvě lampy

Id: 167501

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 48, poškozený rám, vše v původní stavu viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

477 000

Václav Radimský - Letní den

Václav Radimský
Letní den

Id: 386803

olej/karton, rozměr 46,5 x 67,5 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně špatně čitelné pozůstalostní razítko, rámováno, zaskleno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

465 500

Bohumil Eliáš st. - Letící pták

Bohumil Eliáš st.
Letící pták

Id: 449103

olej/plátno, rozměr 120 x 120 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, uvedeno v autorově monografii Eliáš - Sklo, obrazy, kresby z roku 1994 na str. 65

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

460 000

Jan  Zrzavý - Tři lodi, langustiera a špice lodi

Tři lodi, langustiera a špice lodi

Id: 86019

mastné křídy/běloba/pravítková podkresba/papír, rozměr viditelné části obrazu 25 x 29,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové, PO

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

456 000

Olbram Zoubek - Libuše

Libuše

Id: 213001

polychromovaný cement, celková výška včetně podstavce 216 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2002, poškozeno prasklinami viz foto, otřená barva, možnost opravy zajištěna, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek,po

Detail

Vyvolávací cena:
90 000

455 000

Teodor Josef Mousson - Neděle na předměstí

Teodor Josef Mousson
Neděle na předměstí

Id: 291701

olej/plátno, rozměr 90 x 120 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku dle názoru znalce cca 1926-7, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Mariána Kvasničky, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

455 000

Olbram Zoubek - Duše letící

Duše letící

Id: 370301

olovo/cín/zlato, výška 65 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1997, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

455 000

Václav Radimský - Labská tůň

Václav Radimský
Labská tůň

Id: 361604

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko, v minulosti drobně poškozené rohy obrazu, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

453 000

Olbram Zoubek - Adam, Eva a had

Adam, Eva a had

Id: 134201

cín/zlato, celková výška Adama 44,5 cm a Evy 45 cm, celková výška hada 41,5 cm, plastika Adama a Evy signována na podstavci, všechny sochy číslovány na spodní části, původní stav, přiložen původní prodejní doklad z roku 1992 vystavený Nadací Lyry Pragensis, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

450 000

Václav Radimský - U vody

Václav Radimský
U vody

Id: 416704

olej/karton, rozměr 66 x 79 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

445 000

Otakar Švec - Bugatka

Otakar Švec
Bugatka

Id: 163713

bronzová plastika, rozměr cca 50 x 26 x 24 cm, posazeno na dřevěném podstavci výšky 4,5 cm, na přední straně podstavce štítek z mezinárodní soutěže, signováno na plintě, velmi dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:
100 000

435 000

Josef Jíra - Půlnoční mše

Josef Jíra
Půlnoční mše

Id: 449407

olej/plátno, rozměr 63 x 50 cm, značeno vpravo dole, autorsky olištováno

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

435 000

Josef Jíra - První bělásek

Josef Jíra
První bělásek

Id: 472401

olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, v minulosti odborně restaurováno

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

435 000

Václav Radimský - Stavení u rybníka

Václav Radimský
Stavení u rybníka

Id: 123601

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz volný v rámu, původní stav, publikováno v monografii autora od PhDr. N. Blažíčkové-Horové pod číslem 342

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

425 000

Václav Radimský - Rybářská bašta

Václav Radimský
Rybářská bašta

Id: 395201

olej/karton, rozměr cca 64,5 x 79 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

422 000

Václav Radimský - Řeka v létě

Václav Radimský
Řeka v létě

Id: 180201

olej/karton, rozměr 67 x 94 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem zašpiněno, lokálně oloupnutá barva, rodina majitele získala přímo od autora, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

420 000

Olbram Zoubek - Vítej

Vítej

Id: 379301

plastika/olovo/cín/zlato, celková výška cca 62 cm, značeno ve spodní části, zlato lokálně otřené, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

420 000

Václav Radimský - Barevný podzim

Václav Radimský
Barevný podzim

Id: 300601

olej/karton, rozměr 62 x 92 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, bude přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

415 000

Václav Radimský - Na Labi

Václav Radimský
Na Labi

Id: 307006

olej/karton, rozměr 70 x 99 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně pozůstalostní razítka, oděrky na dekorativním rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, bude přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

415 000

Olbram Zoubek - Sloupek K - karyatida

Sloupek K - karyatida

Id: 385702

plastika cement/zlato, rozměr cca 54,5 x 15,5 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1998, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
13 000

415 000

Olbram Zoubek - Rektor

Rektor

Id: 471701

cementová plastika/grafitová patina/zlato, výška 73 cm, rozpětí paží 60 cm, autorský výdusek, neznačeno, přiloženo Potvrzení o pravosti uměleckého díla vystavený 13.12.2022 Polanou Bregantovou, předsedkyní správní rady Nadačního fondu Kmentová Zoubek (vznik 2002)

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

412 000

Antonín Procházka - Dívčí poprsí

Antonín Procházka
Dívčí poprsí

Id: 326603

akvarel/papír, rozměr listu 41 x 32 cm, značeno tužkou vpravo dole, zaskleno v kazetě, přiložen odborný posudek PhDr. Jiřího Hlušičky

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

410 000

Otakar Švec - Sluneční paprsek

Otakar Švec
Sluneční paprsek

Id: 338501

patinovaný bronz, délka bronzového odlitku 62 cm, výška cca 34 cm, celková výška s kamenným podstavcem cca 39 cm, značeno a číslováno na podstavci viz foto, jedná se o původní odlitek - velká varianta

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

410 000

Otakar Švec - Bugatka

Otakar Švec
Bugatka

Id: 344701

patinovaná bronzová plastika, rozměr cca 50 x 26 x 24 cm, posazeno na dřevěném podstavci výšky 4,5 cm, na přední straně podstavce štítek z mezinárodní soutěže, značeno na plintě včetně značky litce

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

410 000

Jaroslav Věšín - Jezdec u pramene

Jaroslav Věšín
Jezdec u pramene

Id: 141701

olej/plátno, rozměr 46 x 74 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, značně poškozený rám, na zadní straně štítek Maximiliána Duchka potvrzující originalitu obrazu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

405 000

Josef  Šíma - MO

Josef Šíma
MO

Id: 259701

olej/plátno, rozměr 10,5 x 18 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku 50. léta, původem ze sbírky abstraktního malíře Jeana Ponse, přiložen písemný posudek PhDr. Karla Srpa, Ph.D., rámováno,po

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

401 000

  Neznačeno - Let balónem

Neznačeno
Let balónem

Id: 228307

malba/plátno, rozměr 31,5 x 21,5 cm, poškozený rám, obraz ve stavu viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
1 100

400 000

Václav Špála - Zátiší se čtyřmi jablky

Zátiší se čtyřmi jablky

Id: 312002

olej/plátno, rozměr 33 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, evidenční číslo na zadní straně, razítko prodejny Mánes na blindrámu, obraz je uveden v autorově soupisu viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

400 000

Václav Špála - Konvalinky ve džbánku flekatém

Konvalinky ve džbánku flekatém

Id: 363501

olej/plátno, rozměr viditelný 39 x 29 cm, značeno monogramem s datací 28 vlevo dole, novodobě rámováno, na zadní straně číslo 350 ze soupisu díla autora, kde je tento obraz jmenovitě uveden viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

400 000

Olbram Zoubek - Kazi

Kazi

Id: 180901

cín/olovo/zlato, celková výška cca 70,5 cm, signováno na podstavci, původní dobrý stav, rok vzniku 1998, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

385 000

Václav Radimský - Východ slunce na Labi

Václav Radimský
Východ slunce na Labi

Id: 355501

olej/karton, rozměr 70 x 99 cm, značeno vpravo dole, též na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu, drobné nečistoty pod sklem, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

385 000

Olbram Zoubek - Rektor

Rektor

Id: 229503

polychromovaný cement, celková výška včetně podstavce cca 221 cm, rozpětí rukou cca 194 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2002, jedná se o velmi nadrozměrnou plastiku, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek,po

Detail

Vyvolávací cena:
90 000

380 000

Ján Hála - Chalupy ze starého Važce

Ján Hála
Chalupy ze starého Važce

Id: 248501

olej/plátno, rozměr 66 x 80 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto, k obrazu se přikládá dobrozdání autenticity syna autora ak. mal. Jana Hály

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

380 000

Vlastimil  Beneš - Zimní stadion

Vlastimil Beneš
Zimní stadion

Id: 453401

olej/sololit, rozměr 60 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
12 500

375 000

Pablo Picasso - Kolekce předmětů

Pablo Picasso
Kolekce předmětů

Id: 272807

kolekce předmětů věnovaných autorem Jiřímu Siblíkovi, rozměr ve výřezu 52,5 x 71 cm, popsáno a značeno viz foto, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

370 000