Čas na serveru 11:51:56

Aukční rekordy

Josef Jíra - Z Rokytnice

Josef Jíra
Z Rokytnice

Id: 146105

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, popsáno na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

135 000

František Kaván - Jaro v Libuni

František Kaván
Jaro v Libuni

Id: 145512

olej/karton, rozměr 45 x 55 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

140 000

Emil Filla - U Vojnic

Emil Filla
U Vojnic

Id: 145423

kombinovaná technika/tuž/akvarel/kvaš/papír, rozměr 32,5 x 80 cm, signováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

130 000

August Bedřich Piepenhagen - Horská krajina s jezerem

August Bedřich Piepenhagen
Horská krajina s jezerem

Id: 145502

olej/lepenka, rozměr 27 x 35 cm, signováno monogramem vlevo dole, oděrky na původním rámu, obraz ve velmi dobrém stavu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

260 000

Alois Bubák - Horská řeka

Alois Bubák
Horská řeka

Id: 143137

olej/plátno, rozměr 72 x 111 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v nečištěném původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

900 000

Václav Radimský - Potok v Giverny v zimě

Václav Radimský
Potok v Giverny v zimě

Id: 143803

olej/plátno, rozměr 50 x 63,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, přiloženy písemné znalecké posudky PhDr. N. Blažíčkové-Horové a PhDr. M. Zachaře, PO

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

480 000

Otakar Švec - Motocyklista

Otakar Švec
Motocyklista

Id: 144510

bronzová plastika, celková výška včetně podstavce 28,5 cm, celková délka včetně podstavce 52 cm, signováno na podstavci O. Švec, původní majitel získal jako cenu v automobilové ralley na počátku 80. let

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

250 000

Jaroslav Panuška - Zima v horách

Jaroslav Panuška
Zima v horách

Id: 145511

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

56 000

Antonín Chittussi - Motiv z venkova

Antonín Chittussi
Motiv z venkova

Id: 144511

olej/dřevěná deska, rozměr 16,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

205 000

Ota Bubeníček - Společnost u vody

Ota Bubeníček
Společnost u vody

Id: 144902

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

78 000

Josef Jíra - Předjaří v Podzámčí (Sněženky)

Josef Jíra
Předjaří v Podzámčí (Sněženky)

Id: 144804

olej/plátno, rozměr 45 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, autorsky olištováno, popsáno na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

130 000

Olbram Zoubek - Hygie II

Hygie II

Id: 143701

bronzová plastika/zlato, celková výška 52 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2007, autorský odlitek, přiloženo písemné potvrzení o pravosti uměleckého díla Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

230 000

Jaroslav Věšín - Jezdec u pramene

Jaroslav Věšín
Jezdec u pramene

Id: 141701

olej/plátno, rozměr 46 x 74 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, značně poškozený rám, na zadní straně štítek Maximiliána Duchka potvrzující originalitu obrazu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

405 000

Luděk Marold - Dostaveníčko

Luděk Marold
Dostaveníčko

Id: 141507

kolorovaná kresba/papír, rozměr 38 x 21,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno v Eckově rámu

Detail

Vyvolávací cena:

36 000

Stanislas  Lépine - Loďky na řece

Stanislas Lépine
Loďky na řece

Id: 143135

olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole, rentoilováno, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

151 000

Olbram Zoubek - Anděl A.

Anděl A.

Id: 138102

bronzová plastika, celková výška 59 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

291 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Na rozbouřeném moři

Alexej Vasiljevič Hanzen
Na rozbouřeném moři

Id: 139201

olej/plátno/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 1927, dekorativně rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

300 000

Zdeněk Hajný - Spící sad

Zdeněk Hajný
Spící sad

Id: 137301

olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 77, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

71 055

Václav Radimský - Na sklonku léta

Václav Radimský
Na sklonku léta

Id: 133908

olej/karton, rozměr 69,5 x 96 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz v původním velmi dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

300 000

Josef Ullmann - Noční krajina při měsíčním svitu

Josef Ullmann
Noční krajina při měsíčním svitu

Id: 135601

olej/plátno, rozměr 112 x 98 cm, nesignováno, na zadní straně přípis J. Ullman an Isar 1894, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, přiložen odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

280 000

Jan Köppl - Letní motiv

Jan Köppl
Letní motiv

Id: 134409

olej/karton, rozměr 63,5 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, zcela ojediněle se vyskytující autor Mařákovi školy, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

63 800

Zdeněk Burian - Dělostřelci

Zdeněk Burian
Dělostřelci

Id: 136201

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

115 000

Imro Weiner - Kráľ - Madona

Imro Weiner - Kráľ
Madona

Id: 131516

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

Olbram Zoubek - Adam, Eva a had

Adam, Eva a had

Id: 134201

cín/zlato, celková výška Adama 44,5 cm a Evy 45 cm, celková výška hada 41,5 cm, plastika Adama a Evy signována na podstavci, všechny sochy číslovány na spodní části, původní stav, přiložen původní prodejní doklad z roku 1992 vystavený Nadací Lyry Pragensis, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

450 000

Václav Radimský - Rybářská bašta

Václav Radimský
Rybářská bašta

Id: 133910

olej/karton, rozměr 49 x 72 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz v původním velmi dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

315 000

Jaroslav Panuška - Duch přichází

Jaroslav Panuška
Duch přichází

Id: 132801

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr kresby 15,5 x 30 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

61 500

Luděk Marold - Dáma s křeslem

Luděk Marold
Dáma s křeslem

Id: 127313

olej/plátno, rozměr 32 x 25 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

170 000

Roman Brichcín - Brasil

Roman Brichcín
Brasil

Id: 129706

olej/plátno, rozměr 100 x 125 cm, signováno a datováno uprostřed dole, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:
17 000

70 000

Boris Jirků - Život jako pohyblivý svátek

Boris Jirků
Život jako pohyblivý svátek

Id: 129703

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

115 000

Ladislav Šaloun - Vodník

Ladislav Šaloun
Vodník

Id: 115402

bronzová plastika, výška bronzového odlitku 56 cm, výška mramorového podstavce 3 cm, značeno na bronzovém odlitku, jedná se o původní starý odlitek, na mramorovém podstavci drobné oděrky

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

245 000

Josef Písecký (Liška) - Přístav v Dubrovníku

Josef Písecký (Liška)
Přístav v Dubrovníku

Id: 128401

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

91 000

Endre  Nemes - U moře

Endre Nemes
U moře

Id: 129114

olej/sololit, rozměr 25 x 36 cm, oděrky na rámu, krakelovaná malba

Detail

Vyvolávací cena:

78 000

Karel Souček (Bor) - V restauraci

Karel Souček (Bor)
V restauraci

Id: 126501

olej/plátno, rozměr 110 x 162 cm, nesignováno, na zadní straně dva štítky Ústředního svazu umělců a ČFVU, pozdější rámování, obraz ve zcela původním dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

195 100

Jan  Zrzavý - Tři bárky

Tři bárky

Id: 123212

olej/lepenka, rozměr 20,7 x 29,7, signováno monogramem vpravo dole, datováno 68, na zadní straně popis, podpis autora a datace 22.XII.68, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou a PhDr. Michaelem Zachařem, přiložena laboratorní zpráva M. Pávové a přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
75 000

530 000

Othon Coubine - Z Itálie

Othon Coubine
Z Itálie

Id: 125401

olej/plátno, rozměr 34 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, obraz odborně čištěn, rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, Zorou Grohmanovou, PhDr. Šárkou Leubnerovou, PO

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

285 000

Olbram Zoubek - Sblížení

Sblížení

Id: 118001

reliéf, cín/zlato, rozměr 29 x 21 cm, signováno na zadní straně, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

133 000

Zdeněk Burian - Pravěk pod hladinou

Zdeněk Burian
Pravěk pod hladinou

Id: 122908

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 42 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 70, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně popis

Detail

Vyvolávací cena:
40 000

260 000

Vojtěch Erdélyi - Setkání

Vojtěch Erdélyi
Setkání

Id: 114401

olej/karton, vnitřní rozměr 46 x 57 cm, signováno vlevo nahoře, odborně čištěno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

165 000

Franz Christoph  Janneck - Sochařský ateliér

Franz Christoph Janneck
Sochařský ateliér

Id: 120022

olej/plátno, rozměr 41 x 52 cm, signováno uprostřed dole, obraz ve výborném stavu, v minulosti rentoilován, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:
40 000

200 000

Václav Radimský - Stavení u rybníka

Václav Radimský
Stavení u rybníka

Id: 123601

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz volný v rámu, původní stav, publikováno v monografii autora od PhDr. N. Blažíčkové-Horové pod číslem 342

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

425 000