Aukční rekordy
Karel Hodr
Pohled na Čertovku
Id: 1817
olej/karton, rozměr 31,5 x 62 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
29 000 Kč
Josef Mařatka
Milenci
Id: 2146
bronzová plastika, výška 14,5 cm, signováno na podstavci, na tomto kuse byla odvedena velmi kvalitní cizelérská práce, jedná se o původní starý odlitek
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
29 000 Kč
Ota Bubeníček
Statek pod kopcem
Id: 25601
olej/karton, rozměr 32,5 x 49 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
29 000 Kč
Justus Perthes
Europa 16tého století
Id: 308823
mapa/kolorovaný tisk/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 42,5 cm, neznačeno, popsáno v ploše, poškozeno hnědými skvrnkami, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 800 Kč