Čas na serveru 10:36:44

Aukční rekordy

Ota Janeček - Buňka

Buňka

Id: 1541

olej/plátno, rozměr 26,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

67 000

Adolf Born - Marťanský dopoledník - V okně

Marťanský dopoledník - V okně

Id: 77503

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 17 cm, signováno vpravo dole, ilustrace pro Marťanský dopoledník, ročník 11. z let 1977 - 78, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitel získal přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

67 000

Rudolf Kundera - Noční přístav Cassis

Rudolf Kundera
Noční přístav Cassis

Id: 90003

olej/deska, rozměr 57 x 72 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav, PO

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

66 666

Zdeněk Hajný - Strážkyně ohně

Zdeněk Hajný
Strážkyně ohně

Id: 77401

olej/laky/plátno, rozměr 43 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 79, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně věnování

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

66 022

Josef  Istler - Surrealistické zátiší

Josef Istler
Surrealistické zátiší

Id: 1513

olej/sololit, rozměr 23 x 30,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1952, autorsky rámováno, na zadní straně autorovo razítko, ojediněle se vyskytující obraz z raného období, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

66 000

Jan Köppl - Lesní tůň s ledňáčky

Jan Köppl
Lesní tůň s ledňáčky

Id: 67701

olej/plátno, rozměr 60 x 86 cm, nesignováno, v minulosti restaurováno, rentoilováno, novodobě rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, jedná se o mimořádnou příležitost získat obraz žáka Julia Mařáka, který se na trhu téměř nevyskytuje, tento obraz byl vytvořen patrně v období mezi lety 1900 - 1905, jak uvádní PhDr. Michael Zachař ve svém posudku, který je přiložen

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

66 000

Olbram Zoubek - Zeměkoule

Zeměkoule

Id: 1983

cín/zlato, výška 61 cm, signováno na podstavci, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

65 000

A. B. Piepenhagen - Nocturno

A. B. Piepenhagen
Nocturno

Id: 51701

olej/lepenka, rozměr 15 x 18 cm, signováno monogramem vlevo dole, dobově rámováno, obraz ve výborném stavu, obraz konzultován a pravost potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

65 000

František Ringo Čech - Tour de France

František Ringo Čech
Tour de France

Id: 155802

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 2018, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

64 000

Jan Köppl - Letní motiv

Jan Köppl
Letní motiv

Id: 134409

olej/karton, rozměr 63,5 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, zcela ojediněle se vyskytující autor Mařákovi školy, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

63 800

Olbram Zoubek - Dívka

Dívka "Duše mateřídoušky"

Id: 1895

cín/zlato, výška plastiky 65 cm, signováno na podstavci, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
17 000

63 500

František Kaván - Mezi lány

František Kaván
Mezi lány

Id: 59402

olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, původní stav, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

63 500

František Xaver Naske - Dívčí poloakt

František Xaver Naske
Dívčí poloakt

Id: 12301

olej/plátno, rozměr 125 x 120 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozená malba, poškozený rám, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

63 000

Josef Jíra - Vzpomínka na Honfleur

Josef Jíra
Vzpomínka na Honfleur

Id: 60616

olej/plátno, rozměr 25 x 30 cm, signováno uprostřed dole, datováno 2001, autorsky olištováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

63 000

Vladimír Komárek - Dva ptáci

Vladimír Komárek
Dva ptáci

Id: 99603

olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, signováno vpravo dole, datováno za zadní straně 1997, autorsky rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

63 000

Václav Zapadlík - Walter junior

Václav Zapadlík
Walter junior

Id: 150604

kvaš/papír, rozměr 41 x 58 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
1 200

63 000

František Kaván - Zátoka

František Kaván
Zátoka

Id: 57501

olej/lepenka, rozměr 39,5 x 52 cm, signováno vlevo dole, obraz lehce poškozen, pomačkaná lepenka, novodobě rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

62 500

 Koberec - Čína

Koberec
Čína

Id: 1302

rozměr 180 x 122 cm, původ Čína - Peking, počátek 20. století, bavlna/vlna, výborný stav, zakoupeno ve starožitnostech v Pekingu na počátku 70. let

Detail

Vyvolávací cena:

62 000

František  Tichý - Žena s gepardem

František Tichý
Žena s gepardem

Id: 1426

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 17 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 36, věnování panu Václavu Žižkovi - osobnímu rámaři autora, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

62 000

Karel Laštovka - Vzpomínky na paní Hegerovou

Karel Laštovka
Vzpomínky na paní Hegerovou

Id: 2055

olej/plátno, rozměr plátna 100 x 70 cm, signováno vpravo dole, drobně vyplatčené plátno, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

62 000

Václav Malý - Kopcovitá krajina

Václav Malý
Kopcovitá krajina

Id: 12604

olej/karton, rozměr 24 x 32 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

62 000

František Drtikol - Múza

František Drtikol
Múza

Id: 52204

pastel/papír, rozměr ve výřezu 49 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1933, značeno též na zadní straně, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, obraz v původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

62 000

Jaroslav Šetelík - Pohled na Pražský hrad

Jaroslav Šetelík
Pohled na Pražský hrad

Id: 1820

olej/plátno, rozměr plátna 64 x 72 cm, signováno vpravo dole, drobná krupička na obrazu od cizí barvy, oděrky na rámu, původní stav, přiložen posudek PhDr. Františka Dvořáka z roku 2000

Detail

Vyvolávací cena:
17 000

61 500

Ota Janeček - Madona

Madona

Id: 1854

bronzová plastika, celková výška 34,5 cm, signováno dole, původní stav, majitelem získáno přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

61 500

Jaroslav Panuška - Duch přichází

Jaroslav Panuška
Duch přichází

Id: 132801

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr kresby 15,5 x 30 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

61 500

Václav Boštík - Kruhová mlhovina

Václav Boštík
Kruhová mlhovina

Id: 23603

pastel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 34 cm, signováno uprostřed dole, datováno 92, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

61 100

Salvador Dalí - Benátky

Salvador Dalí
Benátky

Id: 1665

litografie/papír, rozměr ve výřezu 62,5 x 80 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno I/119/195, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

61 000

Charlotte Piepenhagen - Na zamrzlé řece

Charlotte Piepenhagen
Na zamrzlé řece

Id: 12001

olej/plátno/karton, rozměr 18 x 28 cm,signováno vlevo dole, obraz v původním dobrém stavu, původní rám zrestaurován, posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové - Horové přiložen

Detail

Vyvolávací cena:
17 000

61 000

Karel Hodr - Lodě ve Splitu

Karel Hodr
Lodě ve Splitu

Id: 43401

olej/plátno, rozměr 49 x 59 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

61 000

František Slabý - Těžský sníh

František Slabý
Těžský sníh

Id: 54601

olej/plátno, rozměr 47 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám, zcela původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

61 000

Josef Vyleťal - Symbiózy

Josef Vyleťal
Symbiózy

Id: 82302

kombinovaná technika/papír, rozměr 36,5 x 36,5 cm, signováno uprostřed dole, na levé straně lehce poškozený papír, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:

61 000

 Josef Holub - Polabí

Josef Holub
Polabí

Id: 101304

olej/karton, rozměr 48 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 1925, přetřený původní rám, drobné oděrky v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

61 000

Vincenc Beneš - Na kraji vesnice

Vincenc Beneš
Na kraji vesnice

Id: 156602

olej/plátno, rozměr 61 x 73 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

61 000

Jan Kanyza - Ze zápisků

Jan Kanyza
Ze zápisků

Id: 158005

olej/plátno, rozměr 85 x 65 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně autorsky popsáno, signováno a datováno, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:

61 000

Ota Janeček - Knotovky

Knotovky

Id: 533

olej/plátno, rozměr plátna 21 x 24 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, původní stav, na zadní straně popis a věnování s datací (určené Zdenkovi Sklenářovi)

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

60 000

Josef  Svoboda - Benátky

Josef Svoboda
Benátky

Id: 1037

olej/plátno, rozměr plátna 90 x 90 cm, signováno vpravo dole Jos Svoboda, obraz značně zašpiněn, rám poškozen a přetřen

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

60 000

Hermann Armin Kern - Mládenec s píšťalkou

Hermann Armin Kern
Mládenec s píšťalkou

Id: 1718

olej/plátno, rozměr plátna 52,8 x 42,3 cm, signováno vpravo dole, datováno 1883, rentoilováno, přiložen znalecký posudek Mgr. Zsófie Kiss-Szemán

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

60 000

Josef Ullmann - Nokturno

Josef Ullmann
Nokturno

Id: 2064

olej/karton, rozměr 21,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, monogramem JU, velmi kvalitní dílo datované dle posudku PhDr. Michaela Zachaře do let 1901 - 1903, posudek přiložen, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

60 000

Josef Jambor - Zimní krajina

Josef Jambor
Zimní krajina

Id: 44902

olej/plátno, rozměr 29 x 39,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1954, zaskleno, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:

60 000

Jan Bohumil Pospíšil - Na Velký pátek u Dubrovníku

Jan Bohumil Pospíšil
Na Velký pátek u Dubrovníku

Id: 77901

olej/překližka, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

60 000