Čas na serveru 21:20:36

Aukční rekordy

Alberto Giacometti - Benátčanka

Alberto Giacometti
Benátčanka

Id: 410401

patinovaný bronz/mramorový podstavec, výška plastiky cca 111 cm, výška podstavce 15,5 cm, značeno na plintě, jedná se o novodobý odlitek

Detail

Vyvolávací cena:
12 500

82 000

Vladimír Kompánek - Kostelík

Vladimír Kompánek
Kostelík

Id: 424103

olej/sololit, rozměr 40 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno, na vyžádání možno zajistit vystavení znaleckého posudku PhDr. Mariánem Kvasničkou

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

82 000

Stanislav Libenský - Váza

Stanislav Libenský
Váza

Id: 441101

broušené sklo, rozměr cca 42 x 23 cm, značeno a popsáno ve spodní části

Detail

Vyvolávací cena:

82 000

Jiří Anderle - Tři vévodkyně

Tři vévodkyně

Id: 460402

suchá jehla/lept/ruční papír, rozměr listu 95,5 x 63,5 cm, značeno a číslováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, vznik 1984

Detail

Vyvolávací cena:
12 500

82 000

Kája Saudek - Tam na konci světa

Kája Saudek
Tam na konci světa

Id: 486102

kombinovaná technika, latex/tuš/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

82 000

Karel Valter - Jaro u Chýnova

Karel Valter
Jaro u Chýnova

Id: 462601

olej/plátno, rozměr 90 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti odborně restaurováno

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

81 900

Julius Mařák - V lese

Julius Mařák
V lese

Id: 422001

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 22 x 31cm, značeno vlevo ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, který na případné vyžádání vydražitele vystaví znalecký posudek

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

81 500

Jan Kutálek - Vyznamenaný čert

Jan Kutálek
Vyznamenaný čert

Id: 162901

pálená hlína, glazováno, celková výška 58 cm, signováno na zadní straně na podstavci, přiložena kopie původního účtu z roku 1976

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

81 300

František Kupka - Rolandova píseň

František Kupka
Rolandova píseň

Id: 290001

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 13 cm, značeno autorovým razítkem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

81 003

Kamil Linhart - Derelace

Kamil Linhart
Derelace

Id: 685

olej/sololit, rozměr 74 x 95 cm, signováno vlevo dole, původní stav včetně rámu, vzácně se vyskytující velký rozměr, obraz pochází přímo z pozůstalosti autora

Detail

Vyvolávací cena:
38 000

81 000

Jan Štursa - Raněný

Jan Štursa
Raněný

Id: 93702

patinovaný brozn/mramorový podstavec, celková výška včetně podstavce 52 cm, signováno na plintě, původní starý odlitek

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

81 000

Imro Weiner - Kráľ - Madona

Imro Weiner - Kráľ
Madona

Id: 131516

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

Emil Filla - Hlava

Emil Filla
Hlava

Id: 199006

bronzová plastika, výška odlitku 43 cm, výška žulového podstavce cca 18,3 cm, hlava značena autorem, na zadní straně značka výrobce Zukov Praha - jedná se původní slévárnu Anýž (později znárodněnou)

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

81 000

Jaroslav Panuška - Příchod upírů

Jaroslav Panuška
Příchod upírů

Id: 206602

barevná kresba tuží/kombinována technika/papír, rozměr ve výřezu 17 x 35 cm, značeno vlevo dole, vpravo dole číslováno, 19. století, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

Vlastimil  Košvanec - Chodská idyla

Vlastimil Košvanec
Chodská idyla

Id: 236301

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, autorský štítek na zadní straně, volnější plátno

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

Jan Rapin - Červená láska

Jan Rapin
Červená láska

Id: 245102

olej/plátno, rozměr 75 x 75 cm, značeno uprostřed dole, rámováno, popsáno na zadní straně,po

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

81 000

Jan Koblasa - Setkání

Jan Koblasa
Setkání

Id: 257514

malba/deska, rozměr 100 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

Olbram Zoubek - Lože milenecké

Lože milenecké

Id: 261201

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 35,5 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

81 000

František Kaván - Letní krajina od Jičína

František Kaván
Letní krajina od Jičína

Id: 267405

olej/lepenka, rozměr 26 x 36 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, doba vzniku kolem 1900, odborně čištěno, přiložen odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

Fernando Botero - Jezdec

Fernando Botero
Jezdec

Id: 289308

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky 34 cm, celková výška včetně podstavce 37 cm, značeno na plastice viz foto, drobné oděrky na podstavci

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

Ota Janeček - Ptáčci na větvích

Ptáčci na větvích

Id: 299002

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 346801

bronzová plastika, celková výška včetně bronzového podstavce cca 10,5 cm, značeno na podstavci, přiložen písemný certifikát autorství vystavený synem autora, katalogové číslo 93/15

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

Vladimír Komárek - Anděl

Vladimír Komárek
Anděl

Id: 349503

olej/plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno vpravo dole, drobná nedostatečnost v malbě, oděrky na rámu,po

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

Quido Mánes - Zápas vlčí smečky s divočákem

Quido Mánes
Zápas vlčí smečky s divočákem

Id: 353805

olej/plátno/karton, rozměr 62 x 47 cm, neznačeno, na zadní straně původní posouzení prof. F. S. Novákem z roku 1931, obraz v dávné minulosti restaurován, lehce poškozený rám, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové a písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

81 000

František Ringo Čech - Praha

František Ringo Čech
Praha

Id: 361802

olej/plátno, rozměr 80 x 65 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

Olbram Zoubek - Klíčnice

Klíčnice

Id: 365911

konvolut dvou kusů, rozměry ve výřezu 41,5 x 17 a 41,5 x 17 cm, vše značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

František Kaván - Zimní motiv od Rváčova

František Kaván
Zimní motiv od Rváčova

Id: 373206

olej/karton, rozměr 55 x 74 cm, značeno a popsáno vlevo dole, zaskleno, novodobě rámováno, přiložen odborný posudek Mgr. Vlasty Čihkové Noshiro Ph.D. a písemná restaurátorská zpráva, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

Vladimír Komárek - Ptáci a talíře

Vladimír Komárek
Ptáci a talíře

Id: 398502

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno a datováno dole uprostřed, rámováno, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

Vladimír Komárek - Ptáci a kytice

Vladimír Komárek
Ptáci a kytice

Id: 398904

olej/sololit, rozměr 67 x 80 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

81 000

Robert Jiran - Na pláži

Robert Jiran
Na pláži

Id: 407802

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

Olbram Zoubek - Zlatý déšť

Zlatý déšť

Id: 450501

plastika olovo/cín/zlato, rozměr cca 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 2016

Detail

Vyvolávací cena:
12 500

81 000

Vladimír Komárek - Labuť

Vladimír Komárek
Labuť

Id: 454401

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno, odborně čištěno

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

Vladimír Komárek - Židle

Vladimír Komárek
Židle

Id: 315001

olej/plátno, rozměr 92 x 63 cm, značeno a datováno vpravo dole, původní štítek na zadní straně, lehce zvlněné plátno, nově olištováno

Detail

Vyvolávací cena:

80 777

Bohuslav Reynek - Ecce homo s měsícem

Bohuslav Reynek
Ecce homo s měsícem

Id: 37401

kolorovaná suchá jehla/ruční papír, velikost tisku 17 x 15 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, původní stav, majitel získal přímo od autora při natáčení dokumentárního filmu "Jak žije básník", režie Josef Protiva, ČST 1969

Detail

Vyvolávací cena:

80 000

František Gross - Strojky

František Gross
Strojky

Id: 52502

olej/plátno/karton, rozměr 43 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

80 000

Karel Langer - Noční příboj

Karel Langer
Noční příboj

Id: 57001

olej/plátno, rozměr 87 x 104 cm, signováno vpravo dole, malba lokálně poškozena, volné v rámu, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

80 000

Stanislav Lolek - Překladiště na řece

Stanislav Lolek
Překladiště na řece

Id: 86024

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

80 000

Salvador Dalí - Žena a motýl

Salvador Dalí
Žena a motýl

Id: 1963

litografie/ruční papír, velikost tisku 33 x 47 cm, signováno v kameni uprostřed dole, datováno 1951, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

79 500

František Zdeněk Eberl - Francouzská krajina

František Zdeněk Eberl
Francouzská krajina

Id: 18722

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

79 000

František Líbal - Zlatá stoka

František Líbal
Zlatá stoka

Id: 42823

olej/plátno, rozměr 90 x 100 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

79 000