Čas na serveru 06:15:49

Aukční rekordy

Josef Procházka - Na břehu rybníka

Josef Procházka
Na břehu rybníka

Id: 47101

olej/plátno, rozměr 62 x 91 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve výborném stavu

Detail

Vyvolávací cena:
16 500

82 000

Marie Čermínová - Toyen - Stromy v krajině

Marie Čermínová - Toyen
Stromy v krajině

Id: 52504

kombinovaná technika/papír, velikost listu 26 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 34, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

82 000

Václav Špála - Nad řekou

Nad řekou

Id: 66804

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 30, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

82 000

František Kaván - Zima

František Kaván
Zima

Id: 99502

olej/karton, rozměr 26,5 x 38,5 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně záruční list, rámováno, posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

82 000

Josef Písecký (Liška) - Dubrovník a klášter sv. Jakuba

Josef Písecký (Liška)
Dubrovník a klášter sv. Jakuba

Id: 218201

olej/plátno/lepenka, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

82 000

Karel Laštovka - Údolí ticha

Karel Laštovka
Údolí ticha

Id: 226605

olej/plátno, rozměr 81 x 65 cm, značeno vpravo dole, značně poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

82 000

Vlastimil  Košvanec - Slunný den

Vlastimil Košvanec
Slunný den

Id: 229502

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

82 000

Alois Kalvoda - Potok v zimě

Alois Kalvoda
Potok v zimě

Id: 231303

olej/deska, rozměr 50 x 61 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, značně poškozený rám,

Detail

Vyvolávací cena:

82 000

Kája Saudek - Lufthansa

Kája Saudek
Lufthansa

Id: 254102

malba/plátno, rozměr 75,5 x 65 cm, značeno a popsáno vpravo dole, nerámováno, malba v ploše lehce poškozena

Detail

Vyvolávací cena:

82 000

Josef Navrátil - Rybář pod mostem

Josef Navrátil
Rybář pod mostem

Id: 254405

olej/plátno, rozměr 30 x 36,5 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, malba lokálně poškozena, v minulosti opraveno, lehce poškozený rám, stav viz foto, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

82 000

Oldřich Blažíček - Zasněžená krajina

Oldřich Blažíček
Zasněžená krajina

Id: 272802

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně věnování, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

82 000

Jakub Špaňhel - Baletky (Degas)

Jakub Špaňhel
Baletky (Degas)

Id: 300301

akryl/plátno, rozměr 100 x 80 cm, rok vzniku 2021, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, přiložen autorův záruční list

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

82 000

Julius Mařák - Krajina s kameny

Julius Mařák
Krajina s kameny

Id: 332101

olej/plátno, rozměr 20,5 x 33,5 cm, neznačeno, oděrky na dobovém rámu , přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové - Horové a Mgr. Vlasty Čihákové Noshiro Ph.D.

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

82 000

Otakar Nejedlý - Lesní interiér

Otakar Nejedlý
Lesní interiér

Id: 335801

olej/plátno/karton, rozměr 58 x 45 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

82 000

František Ringo Čech - Týnský chrám a škola

František Ringo Čech
Týnský chrám a škola

Id: 342702

olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno vlevo nahoře, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

82 000

Jaroslav Klápště - Vesnice

Jaroslav Klápště
Vesnice

Id: 403301

olej/karton, rozměr 32,5 x 59,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

82 000

Alberto Giacometti - Benátčanka

Alberto Giacometti
Benátčanka

Id: 410401

patinovaný bronz/mramorový podstavec, výška plastiky cca 111 cm, výška podstavce 15,5 cm, značeno na plintě, jedná se o novodobý odlitek

Detail

Vyvolávací cena:
12 500

82 000

Vladimír Kompánek - Kostelík

Vladimír Kompánek
Kostelík

Id: 424103

olej/sololit, rozměr 40 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno, na vyžádání možno zajistit vystavení znaleckého posudku PhDr. Mariánem Kvasničkou

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

82 000

Stanislav Libenský - Váza

Stanislav Libenský
Váza

Id: 441101

broušené sklo, rozměr cca 42 x 23 cm, značeno a popsáno ve spodní části

Detail

Vyvolávací cena:

82 000

Jiří Anderle - Tři vévodkyně

Tři vévodkyně

Id: 460402

suchá jehla/lept/ruční papír, rozměr listu 95,5 x 63,5 cm, značeno a číslováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, vznik 1984

Detail

Vyvolávací cena:
12 500

82 000

Kája Saudek - Tam na konci světa

Kája Saudek
Tam na konci světa

Id: 486102

kombinovaná technika, latex/tuš/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

82 000

František Hodonský - Z Máchova údolí

František Hodonský
Z Máchova údolí

Id: 504602

kombinovaná technika, akryl/olej/plátno, rozměr 120 x 102 cm, značeno vpravo dole, rámováno, datováno a popsáno na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

82 000

Karel Valter - Jaro u Chýnova

Karel Valter
Jaro u Chýnova

Id: 462601

olej/plátno, rozměr 90 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti odborně restaurováno

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

81 900

Julius Mařák - V lese

Julius Mařák
V lese

Id: 422001

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 22 x 31cm, značeno vlevo ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, který na případné vyžádání vydražitele vystaví znalecký posudek

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

81 500

Jan Kutálek - Vyznamenaný čert

Jan Kutálek
Vyznamenaný čert

Id: 162901

pálená hlína, glazováno, celková výška 58 cm, signováno na zadní straně na podstavci, přiložena kopie původního účtu z roku 1976

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

81 300

František Kupka - Rolandova píseň

František Kupka
Rolandova píseň

Id: 290001

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 13 cm, značeno autorovým razítkem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

81 003

Kamil Linhart - Derelace

Kamil Linhart
Derelace

Id: 685

olej/sololit, rozměr 74 x 95 cm, signováno vlevo dole, původní stav včetně rámu, vzácně se vyskytující velký rozměr, obraz pochází přímo z pozůstalosti autora

Detail

Vyvolávací cena:
38 000

81 000

Jan Štursa - Raněný

Jan Štursa
Raněný

Id: 93702

patinovaný brozn/mramorový podstavec, celková výška včetně podstavce 52 cm, signováno na plintě, původní starý odlitek

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

81 000

Imro Weiner - Kráľ - Madona

Imro Weiner - Kráľ
Madona

Id: 131516

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

Emil Filla - Hlava

Emil Filla
Hlava

Id: 199006

bronzová plastika, výška odlitku 43 cm, výška žulového podstavce cca 18,3 cm, hlava značena autorem, na zadní straně značka výrobce Zukov Praha - jedná se původní slévárnu Anýž (později znárodněnou)

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

81 000

Jaroslav Panuška - Příchod upírů

Jaroslav Panuška
Příchod upírů

Id: 206602

barevná kresba tuží/kombinována technika/papír, rozměr ve výřezu 17 x 35 cm, značeno vlevo dole, vpravo dole číslováno, 19. století, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

Vlastimil  Košvanec - Chodská idyla

Vlastimil Košvanec
Chodská idyla

Id: 236301

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, autorský štítek na zadní straně, volnější plátno

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

Jan Rapin - Červená láska

Jan Rapin
Červená láska

Id: 245102

olej/plátno, rozměr 75 x 75 cm, značeno uprostřed dole, rámováno, popsáno na zadní straně,po

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

81 000

Jan Koblasa - Setkání

Jan Koblasa
Setkání

Id: 257514

malba/deska, rozměr 100 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

Olbram Zoubek - Lože milenecké

Lože milenecké

Id: 261201

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 35,5 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

81 000

František Kaván - Letní krajina od Jičína

František Kaván
Letní krajina od Jičína

Id: 267405

olej/lepenka, rozměr 26 x 36 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, doba vzniku kolem 1900, odborně čištěno, přiložen odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

Fernando Botero - Jezdec

Fernando Botero
Jezdec

Id: 289308

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky 34 cm, celková výška včetně podstavce 37 cm, značeno na plastice viz foto, drobné oděrky na podstavci

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

Ota Janeček - Ptáčci na větvích

Ptáčci na větvích

Id: 299002

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 346801

bronzová plastika, celková výška včetně bronzového podstavce cca 10,5 cm, značeno na podstavci, přiložen písemný certifikát autorství vystavený synem autora, katalogové číslo 93/15

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

Vladimír Komárek - Anděl

Vladimír Komárek
Anděl

Id: 349503

olej/plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno vpravo dole, drobná nedostatečnost v malbě, oděrky na rámu,po

Detail

Vyvolávací cena:

81 000