Čas na serveru 15:16:48

Aukční rekordy

Otto Eduard Pippel - Ve varieté

Otto Eduard Pippel
Ve varieté

Id: 248704

olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
1 800

84 000

Čeněk Pražák - Vertikála hlubiny

Čeněk Pražák
Vertikála hlubiny

Id: 253604

strukturální malba/deska, rozměr včetně lišty 92 x 101 cm, značeno vpravo dole, popsáno s datací na zadní straně, lehce poškozené olištování, obraz v ploše poškozen otluky

Detail

Vyvolávací cena:

84 000

Karel Langer - Dívky u vody

Karel Langer
Dívky u vody

Id: 270214

olej/lepenka/plátno, rozměr 70 x 100 cm, neznačeno, rámováno, stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

84 000

Jindra Husáriková - V cirku

Jindra Husáriková
V cirku

Id: 372901

olej/plátno, rozměr 120 x 100 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:

84 000

Jaroslav Čermák - Černohorka s děckem

Jaroslav Čermák
Černohorka s děckem

Id: 381404

olej/plátno, rozměr 55 x 35 cm, značeno monogramem vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové - Horové

Detail

Vyvolávací cena:

84 000

Vladimír Kompánek - Sáně

Vladimír Kompánek
Sáně

Id: 424105

olej/sololit, rozměr 50 x 71 cm, značeno vlevo dole, rámováno, na vyžádání možno zajistit vystavení znaleckého posudku PhDr. Mariánem Kvasničkou

Detail

Vyvolávací cena:
12 500

84 000

Lutobor Hlavsa - Akt

Lutobor Hlavsa
Akt

Id: 464101

olej/plátno, rozměr 73 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:

84 000

Vladimír Komárek - Šedé hrozno

Vladimír Komárek
Šedé hrozno

Id: 215801

olej/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

83 500

Vilém  Kreibich - Lokomotivy

Vilém Kreibich
Lokomotivy

Id: 479201

olej/plátno, rozměr 80 x 88 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

83 010

Alfons Mucha - O králích a vílách

Alfons Mucha
O králích a vílách

Id: 209101

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 21 cm, značeno vpravo dole, jedná se o ilustraci ke knize O králích a vílách, na zadní straně razítko francouzského vydavatelství, paspartováno, zaskleno, původní rámování, ústně konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

83 007

Olbram Zoubek - Klóthó

Klóthó

Id: 210503

patinovaný bronz, celková výška 51 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2008, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

83 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Na pobřeží

Alexej Vasiljevič Hanzen
Na pobřeží

Id: 230910

olej/plátno, rozměr 48 x 55 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

83 000

Jiří Načeradský - Jaro

Jiří Načeradský
Jaro

Id: 236802

olej/plátno, rozměr 103 x 140 cm, značeno vpravo dole, datováno, popsáno na zadní straně. olištováno, publikováno: Načeradský ve sbírce Ivana Melicherčíka, vystavováno např.: Galerie Umění 2013, Považská galéria umenia v Žiline 2013, Danubiana 2014

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

83 000

Gustav  Porš - Rozkvetlý vrch

Gustav Porš
Rozkvetlý vrch

Id: 252102

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, obraz vystavován na výstavě v Chrudimi 2015

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

83 000

Ferdiš Duša - Horská krajina s viaduktem

Ferdiš Duša
Horská krajina s viaduktem

Id: 296201

olej/plátno, rozměr 76 x 66 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

83 000

Ota Janeček - Mladý ptáček

Mladý ptáček

Id: 323908

kombinovaná technika/akvarel/pastel/papír, rozměr 32 x 25 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
2 800

83 000

Krištof Kintera - O svých slovech přemýšlej

Krištof Kintera
O svých slovech přemýšlej

Id: 340101

kombinovaná technika/reliéf, rozměr objektu 103 x 73 cm, autorsky popsáno, značeno a datováno na zadní straně, ve spodní části lokálně znečištěno kapalinou

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

83 000

Jiří Kalousek - Evino jablko

Jiří Kalousek
Evino jablko

Id: 358515

olej/plátno, rozměr 55 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole popsáno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

83 000

Kája Saudek - Klečící dívka

Kája Saudek
Klečící dívka

Id: 366802

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr viditelný 29 x 22 cm, značeno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

83 000

Jan Rambousek - Varieté

Jan Rambousek
Varieté

Id: 440705

olej/plátno, rozměr 44 x 59 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

83 000

Salvador Dalí - Podzim

Salvador Dalí
Podzim

Id: 454704

kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr listu 29,7 x 21 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně galerijní razítka a štítek, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka

Detail

Vyvolávací cena:
12 500

83 000

Václav Brožík - Flámský šlechtic

Václav Brožík
Flámský šlechtic

Id: 473001

olej/plátno, rozměr 29 x 23 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

83 000

Theodore Rousseau - Romantická krajina u Provence

Theodore Rousseau
Romantická krajina u Provence

Id: 498

olej/plátno, rozměr plátna 22 x 27 cm, monogram vpravo dole, poškozený rám, chybějící ozdoba v rohu, na zadní straně nápis Pres de Les Briux Provence Th Rousseau pinx, jedná se o významného francouzského malíře, zakladatele barbizonské školy

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

82 000

Karel Holan - Ulice Ve Střešovičkách

Karel Holan
Ulice Ve Střešovičkách

Id: 957

olej/plátno, rozměr plátna 70 x 100 cm, signováno vlevo dole K. Holan, datováno 27, drobné oděrky na rámu, původní stav, z pozůstalosti Prof. PhDr. Františka Kovárny, teoretika umění

Detail

Vyvolávací cena:
38 000

82 000

Josef Procházka - Na břehu rybníka

Josef Procházka
Na břehu rybníka

Id: 47101

olej/plátno, rozměr 62 x 91 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve výborném stavu

Detail

Vyvolávací cena:
16 500

82 000

Marie Čermínová - Toyen - Stromy v krajině

Marie Čermínová - Toyen
Stromy v krajině

Id: 52504

kombinovaná technika/papír, velikost listu 26 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 34, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

82 000

Václav Špála - Nad řekou

Nad řekou

Id: 66804

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 30, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

82 000

František Kaván - Zima

František Kaván
Zima

Id: 99502

olej/karton, rozměr 26,5 x 38,5 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně záruční list, rámováno, posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

82 000

Josef Písecký (Liška) - Dubrovník a klášter sv. Jakuba

Josef Písecký (Liška)
Dubrovník a klášter sv. Jakuba

Id: 218201

olej/plátno/lepenka, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

82 000

Karel Laštovka - Údolí ticha

Karel Laštovka
Údolí ticha

Id: 226605

olej/plátno, rozměr 81 x 65 cm, značeno vpravo dole, značně poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

82 000

Vlastimil  Košvanec - Slunný den

Vlastimil Košvanec
Slunný den

Id: 229502

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

82 000

Alois Kalvoda - Potok v zimě

Alois Kalvoda
Potok v zimě

Id: 231303

olej/deska, rozměr 50 x 61 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, značně poškozený rám,

Detail

Vyvolávací cena:

82 000

Kája Saudek - Lufthansa

Kája Saudek
Lufthansa

Id: 254102

malba/plátno, rozměr 75,5 x 65 cm, značeno a popsáno vpravo dole, nerámováno, malba v ploše lehce poškozena

Detail

Vyvolávací cena:

82 000

Josef Navrátil - Rybář pod mostem

Josef Navrátil
Rybář pod mostem

Id: 254405

olej/plátno, rozměr 30 x 36,5 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, malba lokálně poškozena, v minulosti opraveno, lehce poškozený rám, stav viz foto, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

82 000

Oldřich Blažíček - Zasněžená krajina

Oldřich Blažíček
Zasněžená krajina

Id: 272802

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně věnování, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

82 000

Jakub Špaňhel - Baletky (Degas)

Jakub Špaňhel
Baletky (Degas)

Id: 300301

akryl/plátno, rozměr 100 x 80 cm, rok vzniku 2021, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, přiložen autorův záruční list

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

82 000

Julius Mařák - Krajina s kameny

Julius Mařák
Krajina s kameny

Id: 332101

olej/plátno, rozměr 20,5 x 33,5 cm, neznačeno, oděrky na dobovém rámu , přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové - Horové a Mgr. Vlasty Čihákové Noshiro Ph.D.

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

82 000

Otakar Nejedlý - Lesní interiér

Otakar Nejedlý
Lesní interiér

Id: 335801

olej/plátno/karton, rozměr 58 x 45 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

82 000

František Ringo Čech - Týnský chrám a škola

František Ringo Čech
Týnský chrám a škola

Id: 342702

olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno vlevo nahoře, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

82 000

Jaroslav Klápště - Vesnice

Jaroslav Klápště
Vesnice

Id: 403301

olej/karton, rozměr 32,5 x 59,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

82 000