Čas na serveru 01:53:26

Aukční rekordy

Jaroslav Šetelík - Pražské panorama

Jaroslav Šetelík
Pražské panorama

Id: 420604

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, dekorativně rámováno, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
12 500

90 000

Josef Velčovský - Podzimní kamásútra

Josef Velčovský
Podzimní kamásútra

Id: 326103

akryl/plátno/karton, rozměr 27 x 44 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

89 998

Josef Hlinomaz - Generál u jezera

Josef Hlinomaz
Generál u jezera

Id: 8202

olej/plátno, rozměr 28,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, původní rámování, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

89 333

Vladimír Sychra - Zátiší s kočkou

Vladimír Sychra
Zátiší s kočkou

Id: 65104

olej/dřevo, rozměr 43 x 93 cm, signováno vlevo dole, uvedeno ve Volných směrech viz zadní strana, vystaveno 1941 v Mánesu, obraz ve velmi dobrém stavu, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

89 000

Jan  Zrzavý - Studna v Bretani

Studna v Bretani

Id: 264402

tužka/černé křídy/papír, rozměr listu 10,5 x 15,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, nově paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:

89 000

Ludvík Kohl - Interiér chrámu sv. Štěpána ve Vídni

Ludvík Kohl
Interiér chrámu sv. Štěpána ve Vídni

Id: 303201

olej/plátno, rozměr 76,5 x 60 cm, značeno monogramem vlevo dole, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, v minulosti odborně restaurováno

Detail

Vyvolávací cena:

89 000

Robert Jiran - Hra barev

Robert Jiran
Hra barev

Id: 306601

olej/plátno, rozměr (větší) 80 x 60 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:

89 000

Salvador Dalí - Homage to Philosophy

Salvador Dalí
Homage to Philosophy

Id: 352701

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 22,1 x 16,8 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

Detail

Vyvolávací cena:

89 000

Vilém  Kreibich - Závod Zbraslav Jíloviště

Vilém Kreibich
Závod Zbraslav Jíloviště

Id: 372801

olej/plátno, rozměr 46,5 x 61,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, lokálně poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

88 880

Václav Brožík - Portrét umělcovy choti

Václav Brožík
Portrét umělcovy choti

Id: 14105

nesignováno, olej/plátno, rozměr 58,5 x 38,5 cm, na zadní straně přípis, volné plátno, oděrky v malbě, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, jedná se nepochybně o portrét autorovi chotě, styl práce odpovídá V. Brožíkovi

Detail

Vyvolávací cena:
13 000

88 000

Bohuslav Reynek - Pohled do krajiny

Bohuslav Reynek
Pohled do krajiny

Id: 52206

pastel/papír, rozměr 38 x 50 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

88 000

Ludvík Kuba - Zátiší s hyacintem

Ludvík Kuba
Zátiší s hyacintem

Id: 109501

olej/plátno, rozměr 60 x 44 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, vše v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

88 000

František Ringo Čech - Původ COVIDU 19

František Ringo Čech
Původ COVIDU 19

Id: 284401

"Pražáci žerou netopíry Moraváci luskouny", olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

88 000

František Janoušek - Duchové

František Janoušek
Duchové

Id: 289604

pastel/černý karton, rozměr 28 x 42 cm, značeno a datováno uprostřed dole, na zadní straně potvrzení pravosti a popis, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

88 000

František Kaván - Letní krajina

František Kaván
Letní krajina

Id: 307201

olej/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, popsáno, dekorativně rámováno, mírně prohnutá lepenka, oděrky na rámu, přiloženo písemné odborné posouzení PhDr. Michaela Zachaře

Detail

Vyvolávací cena:

88 000

Otakar Švec - Sluneční paprsek

Otakar Švec
Sluneční paprsek

Id: 345204

patinovaná sádra, výška plastiky 28 cm, celková výška 32 cm, délka 52 cm, značeno na podstavci, vlásenková prasklinka na rameni a na řídítkách, patina na povrchu krakelována, stav viz foto, dřevěný podstavec

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

88 000

Boris Jirků - Odraz v Bodensee

Boris Jirků
Odraz v Bodensee

Id: 353304

malba/plátno, rozměr 60 x 74 cm, značeno a popsáno ve spodní části, autorsky adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

88 000

Karel Chaba  - Slepá ulička

Karel Chaba
Slepá ulička

Id: 402103

olej/plátno, rozměr 48 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno, malba lokálně promáčknutá

Detail

Vyvolávací cena:

88 000

Marko Čermák - Bratrstvo kočičí pracky - kresba

Marko Čermák
Bratrstvo kočičí pracky - kresba

Id: 463201

akvarel/papír, rozměr listu 30 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vydaný autorem (vznik 2022), na zadní straně autorem popsáno

Detail

Vyvolávací cena:

88 000

Boris Jirků - Víno, ženy a zpěv

Boris Jirků
Víno, ženy a zpěv

Id: 482701

kombinovaná technika, akryl/voskový pastel/plátno, rozměr 96,5 x 71 cm, značeno a datováno na pravé straně, popsáno ve spodní části, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

88 000

Vladimír Komárek - Stromy

Vladimír Komárek
Stromy

Id: 486302

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

88 000

Karel Purkyně - V jízdárně

Karel Purkyně
V jízdárně

Id: 327902

olej/plátno, rozměr 42 x 60 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

87 000

Milan Chabera - Rozhovor

Milan Chabera
Rozhovor

Id: 333101

kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr 96 x 65 cm, značeno a datováno uprostřed dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

87 000

Vladimír Komárek - Tři stromy

Vladimír Komárek
Tři stromy

Id: 349504

olej/plátno, rozměr 52 x 57 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rámu,po

Detail

Vyvolávací cena:

87 000

Boris Jirků - Jen jednou ...

Boris Jirků
Jen jednou ...

Id: 365301

kombinovaná technika/papír, rozměr listu cca 40,3 x 54,3 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

87 000

Alois Kirnig - Starý dub

Alois Kirnig
Starý dub

Id: 413801

olej/plátno, rozměr 49,5 x 38 cm, neznačeno, na přední straně rámu mosazný štítek se jménem, na zadní straně papírový štítek s číslem a jménem, v minulosti restaurováno - rentoilováno, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Naděždou Blažíčkovou

Detail

Vyvolávací cena:

87 000

František Kaván - Zimní nálada

František Kaván
Zimní nálada

Id: 457401

olej/karton, rozměr 25 x 32 cm, značeno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, publikováno v katalogu Fr. Kaván Zima výstavy v Městském muzeu a galerii Hlinsko (9.12.2023 - 4.2.2024), vznik kolem 1900

Detail

Vyvolávací cena:

87 000

Míla Doleželová - Popeleční středa

Míla Doleželová
Popeleční středa

Id: 464901

olej/sololit, rozměr 55 x 102 cm (rozměrnější), neznačeno, popsáno na zadní straně, rámováno, poškozený rám, malba místy vypadaná (viz foto), provenience: na zadní straně věnování prof. Alfredu Habermannovi (1930-2008) - sochaři v železe a uměleckému kováři, zakladateli Hefaistonu na hradě Helfštýn. Pan Habermann byl blízkým přítelem autorky, setkávali se převážně v Klátovci na Vysočině, kde měl kovárnu a Míla Doleželová chalupu.

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

87 000

Bohumil Vrzal - Cestou do Barcelony

Bohumil Vrzal
Cestou do Barcelony

Id: 471103

kombinovaná technika, plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Detail

Vyvolávací cena:

87 000

Bohuslav Reynek - Ukřižovaný

Bohuslav Reynek
Ukřižovaný

Id: 1122

suchá jehla/monotyp/kombinovaná technika, rozměr 11,5 x 9 cm, signováno vpravo dole tužkou Reynek, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

86 000

Vilém  Kreibich - Zimní nádraží

Vilém Kreibich
Zimní nádraží

Id: 46312

olej/plátno, rozměr 68 x 81,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1912, obraz i rám v původním dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
39 000

86 000

Ota Bubeníček - Krajina u Mladé Vožice

Ota Bubeníček
Krajina u Mladé Vožice

Id: 112001

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 11, oděrky na rámu, lehce prohnutý karton, obraz v původním stavu, sběratelsky zajímavý ročník i rozměr

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

86 000

Karel Chaba  - Růžový mrak

Karel Chaba
Růžový mrak

Id: 199514

olej/plátno, rozměr 150 x 100 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno na zadní straně, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

86 000

František Zdeněk Eberl - Akt

František Zdeněk Eberl
Akt

Id: 202207

olej/plátno, rozměr 60 x 74 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně výstavní štítek, dílo prezentováno v několika zahraničních galeriích, v soupisu díla Geralda Weinpoltera a Miriam Fosterové je obraz uveden pod číslem G 285 a datován do roku 1929, oděrky na dekorativní adjustaci, po

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

86 000

Emil Filla - Ženský kubistický akt

Emil Filla
Ženský kubistický akt

Id: 237201

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 22 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
2 800

86 000

Václav Špála - Spící Žanda

Spící Žanda

Id: 240002

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 46 x 64 cm, značeno vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

86 000

Kája Saudek - Vrum! Vrum!

Kája Saudek
Vrum! Vrum!

Id: 254103

kombinovaná technika/papír, rozměr 44,5 x 32,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

86 000

Vladimír Komárek - Ptáci

Vladimír Komárek
Ptáci

Id: 277102

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

86 000

Ota Janeček - Ptáček a vejce

Ptáček a vejce

Id: 282603

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 29 cm, značeno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

86 000

Jan  Zrzavý - Bárky na rybníku

Bárky na rybníku

Id: 289309

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřezu 30 x 44,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:

86 000