Čas na serveru 02:46:45

Aukční rekordy

Adolf Born - J. A. Komenský

J. A. Komenský

Id: 1847

litografie/papír, č. 28/95, signováno vpravo dole, rozměr ve výřezu 52,5 x 68,5 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

30 000

Jiří Trnka - Lesní víla

Jiří Trnka
Lesní víla

Id: 6014

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně autorova studie, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

29 500

Josef Jíra - I. návrh Křížové cesty

Josef Jíra
I. návrh Křížové cesty

Id: 892

suchá jehla, rozměr jednotlivého výřezu 12 x 8 cm, celý rozměr pasparty bez rámu 42 x 84 cm, nesignováno, popis a signace na zadní straně, paspartováno, zaskleno, původní stav, z pozůstalosti po Josefu Kemrovi

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

29 000

Václav Špála - Odpočívající dívka

Odpočívající dívka

Id: 1030

kolorovaný linoryt, rozměr 20,5 x 25 cm, signováno vpravo dole V Špála, datováno 1934, lehce zvlněný papír, zaskleno, novodobě rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
10 400

29 000

Karel Hodr - Pohled na Čertovku

Karel Hodr
Pohled na Čertovku

Id: 1817

olej/karton, rozměr 31,5 x 62 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

29 000

Josef Mařatka - Milenci

Josef Mařatka
Milenci

Id: 2146

bronzová plastika, výška 14,5 cm, signováno na podstavci, na tomto kuse byla odvedena velmi kvalitní cizelérská práce, jedná se o původní starý odlitek

Detail

Vyvolávací cena:

29 000

Ota Bubeníček - Statek pod kopcem

Ota Bubeníček
Statek pod kopcem

Id: 25601

olej/karton, rozměr 32,5 x 49 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

29 000

Justus Perthes - Europa 16tého století

Justus Perthes
Europa 16tého století

Id: 308823

mapa/kolorovaný tisk/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 42,5 cm, neznačeno, popsáno v ploše, poškozeno hnědými skvrnkami, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

2 800