Čas na serveru 00:26:34

Aukční rekordy

Ota Janeček - Všechny barvy podzimu

Všechny barvy podzimu

Id: 309601

kombinovaná technika/pastel/akvarel/papír, rozměr listu 57 x 41 cm, popsáno a značeno vpravo dole, věnování včetně datace na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

86 000

Kristian Kodet - Andělé

Kristian Kodet
Andělé

Id: 325503

olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, na zadní straně autorský štítek

Detail

Vyvolávací cena:

86 000

Josef Jíra - Pod Černou Studnicí

Josef Jíra
Pod Černou Studnicí

Id: 325702

olej/karton, rozměr 27,5 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, volné v rámu

Detail

Vyvolávací cena:

86 000

Otakar Nejedlý - Chalupa v pohraničí

Otakar Nejedlý
Chalupa v pohraničí

Id: 336101

olej/plátno, rozměr 52 x 69 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, přiložen odborný písemný posudek od PhDr Vlasty Čihákové – Noshiro

Detail

Vyvolávací cena:

86 000

Josef Velčovský - Brána

Josef Velčovský
Brána

Id: 343003

malba/plátno/dřevo, rozměr 39,5 x 49,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu,PO

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

86 000

Salvador Dalí - Nekonečná záhada

Salvador Dalí
Nekonečná záhada

Id: 397103

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 61 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

86 000

Jiří Židlický - Bažanti

Jiří Židlický
Bažanti

Id: 443503

olej/překližka, rozměr 150 x 120 cm (VÝRAZNĚ VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

86 000

Josef  Svoboda - Rybáři

Josef Svoboda
Rybáři

Id: 446701

olej/plátno, rozměr cca 89 x 89 cm, značeno vpravo dole, místy krakelovaná malba, v minulosti restaurováno, rámováno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

86 000

František Ringo Čech - Malostranské střechy a Pražský hrad

František Ringo Čech
Malostranské střechy a Pražský hrad

Id: 475802

olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

86 000

Kristian Kodet - Hlava

Kristian Kodet
Hlava

Id: 484302

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 100 x 70 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

86 000

Zdeněk Hajný - Z cyklu Poutníci VII.

Zdeněk Hajný
Z cyklu Poutníci VII.

Id: 223301

malba/plátno, rozměr 40 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, majitel získal přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:

85 700

Zdeněk Hajný - Krajina vhledu

Zdeněk Hajný
Krajina vhledu

Id: 1812

olej/plátno, rozměr plátna 120 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 90, oděrky na rámu, původní stav, obraz uveden v autobiografii autora od Bohumila Mráze

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

85 000

Ota Janeček - Kubistická madona

Kubistická madona

Id: 6007

bronzová figura, výška 28,5 cm, signováno ve spodní části, původní stav, majitelem získáno přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

85 000

Kája Saudek - Hamiro

Kája Saudek
Hamiro

Id: 14510

kombinovaná technika/deska, rozměr 48 x 70 cm, signováno vpravo dole, autorsky rámováno, ojedinělě se vyskytující autorova malba v nabídce trhu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

85 000

Karel Chaba  - Znamení lásky

Karel Chaba
Znamení lásky

Id: 27605

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno vpravo dole, popis na zadní straně, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

Antonín Raimund Wolf - Starý mlýn

Antonín Raimund Wolf
Starý mlýn

Id: 58701

olej/plátno, 94 x 129 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na malbě, dekorativně adjustováno, původní stav, jedná se autorovo rané dílo, vytvořené mezi lety 1887 - 1890, které se na našem trhu vyskytuje velmi vzácně, tento autor je jedním z prvních žáků Mařákovy školy, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

85 000

Kamil Linhart - Limitová kompozice

Kamil Linhart
Limitová kompozice

Id: 98901

olej/plátno, rozměr 85 x 113 cm, nesignováno, vlastnoručně popsáno mistem na štítku na zadní straně, autorsky olištováno, zcela původní stav, získáno z pozůstalosti autora

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

85 000

František Jiroudek - Výlov rybníka

František Jiroudek
Výlov rybníka

Id: 216903

olej/plátno, rozměr 87,5 x 108 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

František Xaver  Böhm - Periferie z cyklu Lásky z ulice

František Xaver Böhm
Periferie z cyklu Lásky z ulice

Id: 244625

olej/plátno, rozměr 59 x 41 cm, značeno vpravo nahoře, značně popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, uvedeno ve výstavním katalogu v "Revue du Vrai et du Beau", autorova zcela mimořádná práce

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

85 000

Vladimír Komárek - Anděl s dvěma poháry

Vladimír Komárek
Anděl s dvěma poháry

Id: 250707

olej/plátno, rozměr 69,5 x 60 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

František Emler - Plzeň

František Emler
Plzeň

Id: 259705

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, rámováno, stav viz foto, po

Detail

Vyvolávací cena:
3 200

85 000

Kristian Kodet - Milenci

Kristian Kodet
Milenci

Id: 282003

olej/plátno/karton, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

Ota Janeček - Velká láska

Velká láska

Id: 282804

kombinovaná technika/kvaš/akvarel/pastel/ruční papír, rozměr listu 59 x 41,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně věnování viz foto, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

Kristian Kodet - Vzpomínka

Kristian Kodet
Vzpomínka

Id: 288503

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

Ota Janeček - Ptáček v travách

Ptáček v travách

Id: 293501

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

Gustav  Porš - Podzimní řeka

Gustav Porš
Podzimní řeka

Id: 310002

olej/plátno, rozměr 47 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

Karel Langer - Rozkvetlý den

Karel Langer
Rozkvetlý den

Id: 311805

olej/karton, rozměr 63 x 72 cm, značeno vlevo dole, malba drobně poškozena, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

Kristian Kodet - Dvojice

Kristian Kodet
Dvojice

Id: 322102

olej/plátno/karton, rozměr 31 x 23 cm, značeno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

Vladimír Komárek - Sad

Vladimír Komárek
Sad

Id: 345902

olej/plátno, rozměr 70,5 x 50,5 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rám

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 346802

bronzová plastika, rozměr včetně bronzového podstavce cca 5 x 6 cm , značeno na podstavci, přiložen písemný certifikát autorství vystavený synem autora, katalogové číslo 95/16

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

František Kaván - Rozkvetlé louky pod Troskami

František Kaván
Rozkvetlé louky pod Troskami

Id: 352002

olej/karton, rozměr 49 x 64 cm, značeno v obou spodních rozích, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

85 000

Vladimír Komárek - Bílí ptáci

Vladimír Komárek
Bílí ptáci

Id: 388808

olej/plátno, rozměr 60 x 71 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

Julius Mařák - Vrba nad říčkou

Julius Mařák
Vrba nad říčkou

Id: 413802

olej/karton, rozměr 21 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Naděždou Blažíčkovou

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

Adolf Born - Kočka

Kočka

Id: 446101

kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

Iva Hüttnerová - Na lavičce

Iva Hüttnerová
Na lavičce

Id: 468301

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 24 x 18,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

85 000

Zdeněk Hajný - Úsvit I.

Zdeněk Hajný
Úsvit I.

Id: 227002

olej/plátno, rozměr 42,5 x 37,5 cm, značeno s datací vpravo dole, drobné oděrky na rámu, publikováno v monografii autora od B. Mráze a K. Funka z roku 1998, strana 137

Detail

Vyvolávací cena:

84 234

Vlastimil Rada - U koní

Vlastimil Rada
U koní

Id: 72302

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 1940, autorské značení na rámu, oděrky na rámu, původní stav, jedná se o dílo galerijní kvality, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

84 100

Olbram Zoubek - Thamar

Thamar

Id: 403901

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 15,7 x 15,4 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, přiložen certifikát pravosti vydaný Nadačním fondem Kmentová Zoubek, č. 238/2022

Detail

Vyvolávací cena:

84 009

Josef Vyleťal - Očekávání

Josef Vyleťal
Očekávání

Id: 23803

olej/překližka, rozměr 40 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, původní rámování, obraz ve velmi dobrém stavu, na zadní straně popis autora, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

84 000

Josef Písecký (Liška) - Dubrovník

Josef Písecký (Liška)
Dubrovník

Id: 241803

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

84 000